• W ostatnim 3. już odcinku nowej edycji "X Factor" nie zabrakło utalentowanych wokalistów. Na castingu pojawili się miedzy innymi, znany z pierwszej edecji programu Dawid Podsiadło oraz urokliwa Klaudia Szafrańska.
  • "X Factor"
    Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil, to trójka sędziów oceniających występy uczestników w drugiej edycji "X Factor". Dziś wieczorem, w kolejnym odcinku show zobaczymy, kto tym razem zachwyci ich swoim talentem. Tymczasem odwróćmy nieco role i poddajmy ocenie oceniających- którego jurora darzycie największą sympatią?
  • W sobotę na antenie stacji TVN wyemitowany został premierowy odcinek najnowszej edycji programu "X Factor". Jury z nowym nabytkiem w postaci Tatiany Okupnik przesłuchiwało wielu wokalistów, wśród których znalazło się kilka prawdziwych talentów. Największy zachwyt wzbudzili Anna Antonik, Piotr Zioła i Asteja Dec. Zobacz ich występy.
  • "X Factor"
    Długo wyczekiwana druga edycja programu "X Factor" już 3 marca zagości na antenie stacji TVN. Czy kolejny sezon wyłoni takie gwiazdy, jak Michał Szpak czy Gienek Loska i jak w roli jurorki poradzi sobie Tatiana Okupnik? O tym przekonamy się już niebawem.