• Kuba Wojewódzki
  Na rynku właśnie ukazała się długo oczekiwana autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Jednym z najciekawszych wątków książki są romanse autora. Niektóre z wymienionych przez niego nazwisk są sporym zaskoczeniem.
 • zażegnane konlikty w show biznesie
  Przywykliśmy do tego, że polski show biznes obfituje w spory i konflikty. Od czasu do czasu jednak jesteśmy świadkami prawdziwego cudu pojednania. Oto przykłady gwiazd, które potrafiły zostawić za sobą dawne animozje i zażegnać dzielący je konflikt.
 • Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki, Marta Żmuda Trzebiatowska
  Jesień przyniosła sporo miłosnych zawirowań w polskim show biznesie. Plotkarskie media każdego dnia donoszą o ślubach, rozstaniach, ciążach i romansach rodzimych gwiazd. Kuba Wojewódzki postanowił skomentować dwa wydarzenia, które w ostatnich dniach wzbudziły najwięcej emocji.
 • Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki
  Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki kiedyś darzyli się sympatią i wzajemnym szacunkiem. Po tych pozytywnych relacjach nie ma już jednak śladu, a dziennikarz i stylistka prześcigają się we wzajemnej krytyce i oskarżeniach.
 • przyjaźń w show biznesie
  W show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, a nawet jeśli się zdarzy, nie często udaje jej się przetrwać przez lata. Oto kilka przykładów tego, o co najczęściej kłócą się gwiazdy.
 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska nie pałają do siebie sympatią. W przeciwieństwie do Mai, która rzadko mówi o Kubie w mediach, on lubi zadrwić ze swojej byłej koleżanki.
 • Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie zapracował sobie na kilku nowych wrogów. Po ostrym ataku na Kingę Rusin, wielu celebrytów zaczęło zarzucać mu hipokryzję i poczucie bezkarności. Maja Sablewska rozważa nawet pozwanie Kuby do sądu.
 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli okazję pracować razem podczas pierwszej edycji show "X Factor". To wówczas narodziła się między nimi niechęć, która traw do dziś.
 • Maja Sablewska i Czesław Mozil
  W 2. edycji programu "X Factor" zamiast menadżerki gwiazd Mai Sablewskiej, oglądamy piosenkarkę Tatianę Okupnik. Dotychczas sądzono, że to Kuba Wojewódzki był największym orędownikiem tej zamiany jurorek. Okazuje się jednak, że również Czesław Mozil cieszy się że nie miejcie Mai zajęła Tatiana.
 • Maja Sablewska
  Spekulacje na temat tego, czy Maja Sablewska pojawi się w drugiej edycji "X Factor" trwały bardzo długo. Teraz, kiedy wiadomo już na pewno, że menadżerka gwiazd nie weźmie udziału w kolejnej odsłonie show, powstaje pytanie, kto ją zastąpi? Fakt donosi, że kandydatkami do fotelu jurorki są Basia Trzetrzelewska i Maria Peszek.