• Maja Sablewska
  Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska chyba rzeczywiście się nie lubią. Showman atakuje koleżankę z jury "X Factora" naprawdę mocnymi słowami. Czy Maja jakoś zareaguje na tę ewidentną potwarz?
 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska;
  Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki będą wspólnie działać. Przy jakiej okazji? Nie zgadlibyście. Chodzi o… projektowanie biżuterii.
 • Jury "X Factor"
  Czy to możliwe, że dwóch jurorów spiskuje przeciw trzeciemu? Tabloid sugeruje, że taka sytuacja ma miejsce w "X Factorze". Wiadomo oczywiście, kto stoi po obu stronach barykady... Kuba i Czesław kontra Maja!
 • Finaliści "X-Factor"
  "Michał, idziesz do finału" – powiedział Czesław Mozil, oddając swój głos na Szpaka. Wcześniej widzowie zdecydowali, że do ostatecznej rozgrywki staną również Ada Szulc i Gienek Loska. Z programem pożegnała się natomiast Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i zrobiła to w ładnym stylu, bo świetnie wypadła w piosence Bajmu "Co mi panie dasz". Stylu i klasy brakowało za to jurorom – Mai Sablewskiej i Kubie Wojewódzkiemu, którzy prowadzili ze sobą żenujące spory na poziomie przedszkola. Oto reportaż z półfinałowego odcinka "X-Factor"...
 • Kuba Wojewódzki
  Siedzą ramię w ramię w jury najpopularniejszego show TVN. A mimo to Kuba nie ma problemu, by złośliwie wyrażać się o Mai Sablewskiej.
 • Wielkie wejście...
  W trzecim odcinku "X-Factor" na żywo z programem pożegnał się zespół Sweet Rebels. W nerwowej dogrywce dziewczyny przegrały z Matsem Meguenni. Jeszcze bardziej zestresowani wydawali się jurorzy, którzy nie szczędzili ostrych słów tak sobie, jak uczestnikom show.
 • Uczestnicy "X Factor"
  Grupy wokalne pod opieką Mai Sablewskiej, wokaliści powyżej 25. roku życia - pod skrzydłami Czesława Mozila, a grupa 16-24 lata - Kuby Wojewódzkiego. W takiej konfiguracji zamieszkali w domach jurorskich uczestnicy TVN-owskiego "X Factora". Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Oto zdjęcia finalistów, jurorów oraz prowadzącego program Jarosława Kuźniara.
 • Maja Sablewska
  W sobotę mieliśmy po raz pierwszy okazję oglądać Maję Sablewską, Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w akcji, czyli w jury programu "X Factor". W roli prowadzącego wystąpił Jarek Kuźniar. Już padają głosy, że ten skład raczej się nie sprawdzi.
 • Maja Sablewska
  Maja Sablewska trafiła do jury "X-Factor" w atmosferze skandalu. Postawiła wszystko na jedną kartę, ale czy słusznie zaryzykowała? Trudno jest błysnąć w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila.