• W sobotę obejrzeliśmy ostatnią relację z castingów do drugiej edycji programu "X Factor". Tym razem największe wrażenie na jurorach i zgromadzonej publiczności zrobiła piękna Uljana.
  • "X Factor"
    Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil, to trójka sędziów oceniających występy uczestników w drugiej edycji "X Factor". Dziś wieczorem, w kolejnym odcinku show zobaczymy, kto tym razem zachwyci ich swoim talentem. Tymczasem odwróćmy nieco role i poddajmy ocenie oceniających- którego jurora darzycie największą sympatią?
  • Program "X Factor" ruszył pełną parą i w kolejnych odcinkach jego najnowszej edycji pojawiają się utalentowani wokaliści na miarę finału. W ostatnim odcinku, uczestniczką, która zachwyciła jurorów była Joanna Kwaśnik, której występ doprowadził do łez Tatianę Okupnik.
  • "X Factor"
    Długo wyczekiwana druga edycja programu "X Factor" już 3 marca zagości na antenie stacji TVN. Czy kolejny sezon wyłoni takie gwiazdy, jak Michał Szpak czy Gienek Loska i jak w roli jurorki poradzi sobie Tatiana Okupnik? O tym przekonamy się już niebawem.