• Gienek Loska – wielki wygrany!
  Pierwszą polską edycję muzycznego show "X-Factor" w telewizji TVN wygrał faworyt internautów - Gienek Loska. Dzięki programowi muzyk wzbogacił się o 100 tysięcy złotych oraz o nagrodę specjalną - kontrakt płytowy.
 • Finaliści "X-Factor"
  "Michał, idziesz do finału" – powiedział Czesław Mozil, oddając swój głos na Szpaka. Wcześniej widzowie zdecydowali, że do ostatecznej rozgrywki staną również Ada Szulc i Gienek Loska. Z programem pożegnała się natomiast Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i zrobiła to w ładnym stylu, bo świetnie wypadła w piosence Bajmu "Co mi panie dasz". Stylu i klasy brakowało za to jurorom – Mai Sablewskiej i Kubie Wojewódzkiemu, którzy prowadzili ze sobą żenujące spory na poziomie przedszkola. Oto reportaż z półfinałowego odcinka "X-Factor"...
 • Wielkie wejście...
  W trzecim odcinku "X-Factor" na żywo z programem pożegnał się zespół Sweet Rebels. W nerwowej dogrywce dziewczyny przegrały z Matsem Meguenni. Jeszcze bardziej zestresowani wydawali się jurorzy, którzy nie szczędzili ostrych słów tak sobie, jak uczestnikom show.
 • Czesław Śpiewa, a teraz również sędziuje
  To prawdziwa niespodzianka! Jak dowiedział się "Fakt", w jury nowego muzycznego show TVN "X-Factor" obok Kuby Wojewódzkiego zasiądzie Czesław Mozil.