• Robert Kubica
  Robert Kubica testował we wtorek na torze w Walencji bolid Formuły 1. Po raz pierwszy wziął udział w testach od wypadku na trasie rajdu samochodowego w Ligurii w 2011 roku, w którym odniósł poważne obrażenia, tracąc częściowo władzę w jednej ręce.
 • Robert Kubica
  Stało się! Robert Kubica znów zasiądzie za kierownicą bolidu Formuły 1. Polak we wtorek na torze w Walencji będzie testował maszynę Renault.
 • Robert Kubica
  Robert Kubica, który nadal przechodzi rehabilitację po wypadku w 2011 roku na rajdzie samochodowym we Włoszech, w następny weekend będzie gościem specjalnym imprezy promocyjnej organizowanej przez koncern Renault, którego barwy reprezentował w Formule 1.
 • Robert Kubica i Fernando Alonso
  Na temat zdrowia i przyszłości polskiego kierowcy w teamie Lotus Renault ostatnio jest bardzo dużo informacji. Jednak żadna z nich nie pochodzi od samego zainteresowanego. Dlaczego Robert Kubica milczy? Brytyjski ekspert od Formuły 1 twierdzi, że wie co za tym się kryje.
 • Stary bolid Renault
  Robert Kubica przechodzi rehabilitację i chce jeszcze w tym roku pojechać bolidem Formuły 1. Model sprzed dwóch lat czeka na niego w garażu. Niektórzy jednak wątpią, czy nasz kierowca wróci do ścigania w następnym sezonie.
 • Robert Kubica
  Zespół Renault przygotowuje plan B na wypadek, gdyby powrót Roberta Kibicy do Formuły 1 okazał się niemożliwy. Do testów zaproszono mistrza świata GP2 Francuza Romaina Grosjeana, który zasiądzie za kierownicą bolidu już w najbliższy piątek w Abu Zabi.
 • Szef Renault stawia warunki Robertowi Kubicy
  Szef zespołu Formuły 1 Lotus-Renault Eric Boullier zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu porozmawia z Robertem Kubicą na temat jego zdrowia i perspektyw powrotu na tor. "Nie wiem, kiedy podejmiemy ostateczną decyzję, ale musimy mieć jakieś plan" - przyznał.
 • Robert Kubica
  "Czekamy na powrót do zdrowia Roberta Kubicy. Mamy w stosunku do niego zobowiązania" - powiedział w Singapurze właściciel teamu Formuły 1 Lotus-Renault Gerard Lopez. Przyznał, że do dwóch miejsc w zespole na sezon 2012 kandyduje co najmniej czterech kierowców.
 • Włoskie media o niepewnej przyszłość Kubicy
  Przyszłość Roberta Kubicy w teamie Lotus Renault jest niepewna - podkreśla w poniedziałek "Corriere della Sera". Włoski dziennik informuje o "napięciu" w zespole wokół ewentualnego powrotu polskiego kierowcy, odzyskującego zdrowie po ciężkim wypadku w lutym.
 • Robert Kubica
  Rehabilitacja Roberta Kubicy przebiega prawidłowo, ale jego powrót na tor jeszcze w tym sezonie, jest mało prawdopodobny - przyznał w wywiadzie dla jednego z portali internetowych właściciel zespołu Formuły 1 Lotus Renault Gerard Lopez.