• Robert Kubica zaczyna już wstawać z łóżka
  Robert Kubica zaczyna wstawać z łóżka i wykonuje pierwsze ćwiczenia, polegające na obciążaniu zoperowanej nogi - te informacje przekazał PAP rzecznik szpitala w Pietra Ligure, gdzie polski kierowca przebywa od wypadku podczas rajdu samochodowego 6 lutego.
 • Kubica wróci do F1? Nie wiadomo
  Czy Robert Kubica będzie w stanie prowadzić bolid F1? Lekarze na razie nie wiedzą. Twierdzą, że dopiero za kilka miesięcy będzie wiadomo, czy nasz kierowca odzyska pełną sprawność ręki.
 • Kubica jest po operacji. "Udało się złożyć łokieć"
  Po 8 godzinach zakończyła się trzecia i ostatnia zarazem operacja Roberta Kubicy, który 6 lutego odniósł ciężkie obrażenia w wypadku samochodowym w rajdzie w Ligurii. Zabieg zakończył się pomyślnie - ogłosił szef oddziału ortopedii doktor Francesco Lanza.
 • Menedżer Kubicy: Stan Roberta stale się poprawia
  Stan ciężko rannego w wypadku podczas rajdu samochodowego we Włoszech Roberta Kubicy stale się poprawia, a wyniki kolejnych badań są pozytywne - poinformował menedżer polskiego kierowcy Formuły 1 Daniele Morelli. W środę czeka go kolejna operacja.
 • Kardynał Dziwisz zaprasza Kubicę na beatyfikację papieża
  Robert Kubica otrzymał od kardynała Stanisława Dziwisza zaproszenie na beatyfikację Jana Pawła II 1 maja w Rzymie wraz z obietnicą miejsca w pierwszym rzędzie na Placu świętego Piotra - podała w sobotę agencja ANSA w depeszy z Pietra Ligure.
 • Jeszcze jedna operacja Kubicy? Wiadomo, kiedy
  Już w środę Robert Kubica może zostać poddany następnej operacji, podczas której lekarze dokończą zabieg łokcia - podała w sobotę "La Gazzetta dello Sport". Na razie Polak pozostanie na oddziale intensywnej terapii.
 • Kubica wciąż na OIOM-ie. Noc minęła spokojnie
  Robertowi Kubicy spokojnie minęła noc, którą spędził na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Pietra Ligure po piątkowej, dziewięciogodzinnej, pomyślnie zakończonej operacji - podała włoska agencja Ansa.
 • Pilot Kubicy: Niech Robert nie jeździ w tych rajdach
  Pilot Roberta Kubicy Jakub Gerber, nie ukrywa, że choć wypadki wpisane są w sporty rajdowe, ten z niedzielnych zawodów pozostawił wyraźną rysę na jego psychice. "Były wypadki kiedy bardziej bolało ciało, a mniej serce" - przyznał partner Kubicy.
 • Robert Kubica
  Robert Kubica może opuścić oddział intensywnej terapii i prawdopodobnie w czwartek zostanie przeniesiony do normalnego pokoju szpitalnego - ogłoszono w środę na konferencji prasowej w klinice w Pietra Ligure.
 • "Kubica da radę, na górze 'ktoś' go kocha"
  "Kubica da radę. Na górze +ktoś+ go kocha" - tak katolicki włoski dziennik "Avvenire" napisał we wtorek o wypadku polskiego kierowcy w rajdzie w Ligurii. Gazeta przypomina, że w 2007 roku wyszedł on cało ze straszliwej kraksy na torze w Kanadzie.