• Natalie Wood
  Policja w Los Angeles wznowiła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci Natalie Wood, znanej aktorki filmowej, która utonęła w Oceanie Spokojnym w ostatni weekend listopada 1981 roku.
 • Młoda supergwiazda ojcem? Pozew trafił do sądu
  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd będzie tłumaczyć się przed sądem. Młoda Kalifornijka twierdzi, że ma z nim dziecko i złożyła pozew o alimenty.
 • Fani Jacksona przed gmachem sądu
  Proces kardiologa Conrada Murraya, oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Jego obrońca twierdzi, że piosenkarz sam był winien swojej śmierci.
 • Conrad Murray
  Proces kardiologa Conrada Murraya, oskarżonego o spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rozpoczął się we wtorek w Los Angeles. Osobisty lekarz króla muzyki pop nie przyznaje się do winy. Odpowiada z wolnej stopy po wpłaceniu 75 tysięcy dolarów kaucji.
 • Barack Obama
  Republikański kongresman Peter King wezwał do wszczęcia śledztwa w sprawie udostępnienia tajnych informacji przez administrację prezydenta USA Baracka Obamy twórcom filmu o poszukiwaniu szefa Al-Kaidy, Osamy bin Ladena - podały w czwartek amerykańskie media.
 • Książę William i księżna Catherine
  Małżonka księcia Williama bynajmniej nie jest taką sobie "dziewczyną z ludu", jak ją prezentowano wcześniej. Zaskakujące koligacje rodzinne księżnej Catherine Middleton odkrył i ogłosił zajmujący się genealogią portal Ancestry.com.
 • Peter Falk
  Amerykański aktor Peter Falk, najbardziej znany z roli porucznika Columbo, zmarł w czwartek w Beverly Hills w wieku 83 lat - poinformowali w piątek członkowie jego rodziny w radiu lokalnym KNX-1070.
 • Bill Clinton złożył wizytę w Polsce w 1997 roku
  W niedzielę i w poniedziałek nowojorczycy będą mogli zobaczyć premierowe przedstawienia opery "Billy Blythe", której libretto osnute jest na wydarzeniach z dzieciństwa byłego prezydenta USA Billa Clintona.
 • Adam Michnik
  Apokaliptyczny ton charakteryzujący publicystyczną twórczość Adama Michnika, zwłaszcza jego eseje, trąci myszką - sądzi recenzent ich amerykańskiego wydania, redaktor "The Economist" Edward Lucas.
 • Burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg do tej pory skrzętnie strzegł swojej prywatności
  Burmistrz Nowego Jorku pilnie strzeże swego prywatnego życia i nie podejrzewał pewnie, że rąbka tajemnicy uchyli jego własne dziecko. Stało się tak za sprawą książki pt. "The A Circuit" autorstwa Georginy Bloomberg.