• Lady GaGa broni "Artpopu"
  Lady GaGa nie zgadza się z opinią, że jej ostatni album, "Artpop", to klapa.
 • Lady GaGa na zdjęciach z sesji do płyty "Artpop"
  "Wszyscy myślą, że się skończyłam, że nie jestem już numerem jeden" – mówiła, gdy singlowi "Applause" nie udało się dotrzeć na szczyt listy amerykańskiego "Billboardu". A jednak znów jest najlepsza, choć po przeciwnej stronie oceanu. Lady GaGa z płytą "Artpop" zadebiutowała na najwyższej pozycji brytyjskiej listy sprzedaży i jest to już trzeci numer jeden wokalistki na Wyspach. U nas GaGa na zdjęciach z wyjątkowej sesji ten krążek promującej.
 • Lady GaGa tworzy tylko na haju
  Lady GaGa nie potrafi żyć bez marihuany. Wokalistka wyznała, że palenie trawki pomaga jej znosić codzienne trudy sławy oraz tworzyć nowe piosenki.
 • Lady GaGa – hipiska w sukience Dolce & Gabbana przed londyńskim studio – 26 października 2013
  Plany były ambitnie – nowy album Lady GaGi "ARTPOP" miał łączyć sztukę wysoką z kulturą masową, a artystka zaczęła się pojawiać w stonowanych, eleganckich kreacjach. Tyle że singiel "Applause" nie dotarł na szczyt listy "Billboardu", występ w kostiumie z muszli przyćmiły obsceniczne popisy Miley Cyrus, a zainteresowanie jej osobą okazało się zbyt małe – skandalistka wróciła więc do sprawdzonych metod działania i znów, niemal każdego dnia szokuje świat swymi dziwacznymi stylizacjami. Przedstawiamy więc te najnowsze i przypominamy najsłynniejsze wcielenia Lady GaGi.
 • Lady GaGa jako straszniejsza wersja Królwny Śnieżki
  Im bliżej premiery nowego albumu Lady GaGi, tym bardziej stara się nas zadziwić kolejnymi szalonymi stylizacjami. Były już parady w samym biustonoszu oraz z wąsami w stylu Salvadora Dalego pod nosem. Teraz Mother Monster przypomniała sobie o zbliżającym się Helloween i przebrała się za koszmarną wersję Królewny Śnieżki...
 • Lady GaGa śpiewa z R. Kellym
  Premiera nowej płyty Lady GaGi zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda opublikowała nowy z niej singel.
 • Lady GaGa na okładce nowej płyty
  Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Lady GaGi, "Artpop". Artystka zarzuca nas kolejnymi informacjami na temat krążka.
 • Lady GaGa w nowym utworze
  Lady GaGa opublikowała zwiastun nowego utworu "Swine".
 • Lady GaGa na lotnisku Heathrow w Londynie
  Im bliżej premiery nowego albumu, tym częściej Lady GaGa zapomina o... wkładaniu bluzki. Paradowanie w samym staniku jest oczywiście tanim chwytem reklamowym, ale za to jak skutecznym! Za skandalistką podążają tłumy paparazzich, media drukują rozbierane jej fotki, a machina promocyjna się kręci. Ameryka zapowiadała, że zrobi wszystko, by wrócić na szczyt list przebojów i jak widać, nie rzuca słów na wiatr... A może tylko lansuje nową modę?
 • Lady GaGa w nowej odsłonie
  Słynna skandalistka przeszła kolejną metamorfozę i znów wszystkich zaskoczyła. Przed premierą nowego albumu "ARTPOP" i singla "Applause!" Lady GaGa zaprezentowała się w bardzo kobiecym wydaniu. Naszym zdaniem na aplauz w pełni sobie zasłużyła!