• Gabby Douglas
  Podwójna mistrzyni olimpijska z Londynu w gimnastyce Gabby Douglas ma sobowtóra - lalkę Barbie, która w tym tygodniu trafiła do sklepów w USA. Pierwsza w historii Amerykanka ze złotem indywidualnym w wieloboju i w drużynie pomagała w projektowaniu zabawki.
 • Nowa lalka Barbie. Rewolucyjna zmiana
  Barbie jak kobieta, zmienną jest. Tym razem jednak zmiana jest rewolucyjna. Wygląda na to, że wreszcie będzie mogła zerwać z wizerunkiem chorobliwie wychudzonej postaci. Tylko co na to Ken?
 • Yun Tang
  Fascynacja sylwetką lalki Barbie dotarła do Chin... Dziewiętnastoletnia Yun Tang, zainspirowana perfekcyjnym wyglądem dziecięcej zabawki, zdecydowała się przejść dość ryzykowną metamorfozę... Dzięki idealnej figurze, twarzy i imponującemu biustowi, dziewczyna zgromadziła rzeszę fanów w Państwie Środka. Zobacz zdjęcia!
 • Beyoncé z mężem Jayem-Z najwyraźniej lubią rozpieszczać swą córkę i nie szczędzą na Blue Ivy pieniędzy. Z okazji 1. urodzin zorganizowali swojemu dziecku huczne urodziny i prezentowali lalkę Barbie wartą 80 tys. dolarów .
 • Waleria Łukianowa
  Ukrainka Waleria Łukianowa, która po przejściu wielu operacji plastycznych wygląda zupełnie jak lalka Barbie, doczekała się pierwszej rozkładówki. Seksowne zdjęcia 21-letniej modelki i piosenkarki ukazały się w miesięczniku dla panów "V Magazine".
 • Królewski ślub z kwietnia 2011 roku
  Wiosną do sprzedaży trafią nowe lalki Barbie i Ken. On będzie miała twarz księcia Williama, a ona - księżnej Kate. To specjalna edycja zabawek firmy Mattel Duke, przygotowana z okazji pierwszej rocznicy ślubu książęcej pary.
 • Sposób na wsparcie dzieci walczących z rakiem - Barbie bez włosów
  Barbie była już astronautką, lekarką, a nawet kierowcą wyścigowym. Ale pacjentką chorą na raka jeszcze nie. To ma być sposób na wsparcie dzieci walczących z rakiem. Dobry?
 • Oto 100 najwspanialszych zabawek ostatniego półwiecza
  Co sprawia największą frajdę dużym i małym? Skomplikowane elektroniczne gadżety a może proste przedmioty o dziecinnej wręcz konstrukcji? Zestaw małego chemika i kostka Rubika, a może napełniany wodą balon i bańki mydlane? Okazuje się, że każda dekada miała swoje ulubione zabawkowe hity. Serwis Time.com opublikował listę najwspanialszych zabawek wszech czasów, a właściwie - ostatniego pięćdziesięciolecia. Co się na niej znalazło?
 • Nowa lalka Barbie to marzenie każdego pedofila?
  Najnowsza lalka Barbie z wbudowaną kamerą wideo wzbudza kontrowersje w Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą ostrzeżenia, które wydało FBI. Istnieją podejrzenia, że jedna z najbardziej popularnych w tym sezonie świątecznym zabawek może być wykorzystywana do nagrywania materiałów pornograficznych z udziałem dzieci.