• Nowa lalka Barbie. Rewolucyjna zmiana
  Barbie jak kobieta, zmienną jest. Tym razem jednak zmiana jest rewolucyjna. Wygląda na to, że wreszcie będzie mogła zerwać z wizerunkiem chorobliwie wychudzonej postaci. Tylko co na to Ken?
 • Yun Tang
  Fascynacja sylwetką lalki Barbie dotarła do Chin... Dziewiętnastoletnia Yun Tang, zainspirowana perfekcyjnym wyglądem dziecięcej zabawki, zdecydowała się przejść dość ryzykowną metamorfozę... Dzięki idealnej figurze, twarzy i imponującemu biustowi, dziewczyna zgromadziła rzeszę fanów w Państwie Środka. Zobacz zdjęcia!
 • Lalka Nenuco namawia do anoreksji?
  Lalka z popularnej serii Nenuco znalazła się pod ostrzałem brytyjskich ekspertów z organizacji zajmujących się zaburzeniami odżywiania. A co takiego groźnego robi zabawka? Nie pozwala się nakarmić.
 • Amerykańskie lalki dla dzieci
  Na amerykańskim rynku pojawiła się nowa zabawka dla dzieci. Lalka, dostępna w jednej z największych w USA sieci sklepów, potrafi powiedzieć jedno, ale jakże dosadne zdanie: „You crazy bitch” ( lub „Ok crazy bitch”), czyli w tłumaczeniu na polski „ty szalona suko”.
 • Oto 100 najwspanialszych zabawek ostatniego półwiecza
  Co sprawia największą frajdę dużym i małym? Skomplikowane elektroniczne gadżety a może proste przedmioty o dziecinnej wręcz konstrukcji? Zestaw małego chemika i kostka Rubika, a może napełniany wodą balon i bańki mydlane? Okazuje się, że każda dekada miała swoje ulubione zabawkowe hity. Serwis Time.com opublikował listę najwspanialszych zabawek wszech czasów, a właściwie - ostatniego pięćdziesięciolecia. Co się na niej znalazło?