• Adele największą zwyciężczynią Brit Awards 2016
  Brit Awards – najważniejsze nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego – zostały wręczone po raz 36. Ceremonia odbyła się w londyńskiej The O2 Arenie, a najwięcej statuetek zebrała – i tu nie było niespodzianek – Adele. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie...
 • Adele zaprzecza plotce o Beyoncé
  Adele zaprzeczyła, że odrzuciła propozycję współpracy z Beyoncé.
 • 1. Artur Andrus – "Myśliwiecka"
  "Myśliwiecka" Artura Andrusa i "21" Adele cieszyły się największą popularnością wśród polskich słuchaczy w minionym roku. Oba albumy uzyskały status wielokrotnie platynowych. Polacy chętniej sięgali po produkcje krajowe niż zagraniczne. W pierwszej setce krążków, które osiągnęły najwyższe wyniki sprzedażowe Oficjalnej Liście Sprzedaży (OLiS), 59 stanowiły albumy wykonawców polskich, a 41 wykonawców zagranicznych. Oto pierwsza dziesiątka płytowych przebojów roku.
 • Madonna i Lady GaGa – dwie królowe?
  W dorocznym plebiscycie czytelników "Billboardu" nie było mocnych na Madonnę. Królowa popu zdetronizowała konkurencję na wszystkich frontach – wyróżniono ją w 5 kategoriach, w tym za najbardziej pamiętny spór. Tytuł przypadł sławetnej wymianie zdań Madonny i Lady GaGi na temat podobieństw ich utworów. Oto muzyczny rok 2012 według prestiżowego magazynu...
 • Paul Weller najlepszy w Wielkiej Brytanii
  Paul Weller z najnowszym albumem "Sonik Kicks" zadebiutował na pierwszym miejscu UK charts. A przy okazji przytarł nosa Davidowi Guetta, którego krążek "Nothing But The Beat" awansował z 9. lokaty na 2. pozycję.
 • Adele nie daje za wygraną
  Koniec z dominacją Gotye i jego "Making Mirrors". Adele z krążkiem "21" powróciła na szczyt zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u.
 • Gitye wciąż na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej
  Gotye w dalszym ciągu utrzymuje się na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u dzięki krążkowi "Making Mirrors".
 • Gotye znów najlepszy w Polsce
  Gotye zakończył panowanie Adele. Album "Making Mirrors" drugi tydzień z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w zestawieniu sprzedaży płytowej OLiS-u.