• Lana Del Rey szykuje wielki powrót
  Mówiła, że kończy karierę, a jej słynny debiut "Born To Die" będzie jednocześnie pierwszym i ostatnim krążkiem w dyskografii. Okazuje się jednak, że było to tylko podgrzewanie atmosfery wokół własnej osoby, bo Lana Del Rey zapowiedziała właśnie premierę drugiego albumu "Ultraviolence".
 • Lana Del Rey obiecuje czternaście nowych piosenek
  Podobno wydanie drugiego krążka jest dla artysty niezwykle trudnym, jeśli nie najtrudniejszym, wyzwaniem. Lana Del Rey nad swoim nowym albumem pracowała od wielu miesięcy. Czy "Ultraviolence" uda się powtórzyć gigantyczny sukces debiutu Amerykanki?
 • Lana Del Rey
  Mówi o sobie "gangsta Nancy Sinatra", a swoją muzykę określa mianem "Hollywood pop - sadcore". No, i wciąż dzieli krytyków oraz internautów. Niezależnie od tego, ile w Lanie jest autentycznej Elizabeth Grant, a ile produktu współczesnego rynku muzycznego, premiera jej płyty jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku. Krążek "Born To Die" trafi do sprzedaży 31 stycznia. U nas już dziś piękna Lana Del Rey na zdjęciach z gorącej sesji.
 • Muzyczny fenomen Lana Del Rey została modelką
  Jeszcze niedawno wokalistkę znaną z serwisu YouTube traktowano jak gwiazdkę jednego hitu i nazywano "Lana silikonowe usta". Dziś Lana Del Rey to jedno z najgorętszych nazwisk w branży muzycznej, a Amerykanka podpisała właśnie kontrakt z agencją modelek Next Model Management...