• Lana Del Rey obiecuje czternaście nowych piosenek
  Podobno wydanie drugiego krążka jest dla artysty niezwykle trudnym, jeśli nie najtrudniejszym, wyzwaniem. Lana Del Rey nad swoim nowym albumem pracowała od wielu miesięcy. Czy "Ultraviolence" uda się powtórzyć gigantyczny sukces debiutu Amerykanki?
 • Boy George śpiewa hit Lany Del Rey
  Boy George nagrał własną interpretację przeboju "Video Games" Lany Del Rey. Do coveru powstał także teledysk. W wideo występują Angel Rose i Cesar Polini, a za reżyserię odpowiada Mike Nicholls. Klip ukazuje parę zakochanych. "Ta historia będzie miał swój ciąg dalszy" – zapowiadają twórcy.
 • Lana Del Rey zaśpiewała u Davida Lettermana
  Po mocno skrytykowanym popisie w "Saturday Night Live", Lana Del Rey odważyła się na kolejny telewizyjny występ. Tym razem artystka pojawiła się w talk show Davida Lettermana. Gwiazda zaśpiewała przebój "Video Games". Na scenie towarzyszył jej kwartet smyczkowy. Zobacz, jak wypadła tym razem.
 • Lana Del Rey od zawsze przyznawała się do miłości do lat 60.
  Wątpliwości dotyczące Lany Del Rey miała rozwiać jej płyta "Born To Die". Zamiast tego znaków zapytania jest jeszcze więcej.
 • Lana Del Rey została namaszczona przez "Guardiana" i magazyn "Q" na największą gwiazdę nadchodzącego roku
  31 stycznia na rynek trafi album "Born To Die" – najbardziej oczekiwana płyta tego roku. I najbardziej kontrowersyjna, bo kariera Lany Del Rey (czyli Elizabeth "Lizzy" Grant) wywołała dyskusyjną burzę w internecie. Fani zastanawiają się na ile autorka hitu "Video Games" (klip do którego na YouTube obejrzało już ponad 13 milionów użytkowników) jest dobrze zapowiadającą się niezależną wokalistką, czy może to kolejny, znakomicie przygotowany produkt przemysłu muzycznego? No i te seksowne, wydęte zmysłowo usta? Prawdziwe czy nie? Tak czy inaczej wszyscy czekają na wielki debiut Lany Del Rey.
 • Muzyczny fenomen Lana Del Rey została modelką
  Jeszcze niedawno wokalistkę znaną z serwisu YouTube traktowano jak gwiazdkę jednego hitu i nazywano "Lana silikonowe usta". Dziś Lana Del Rey to jedno z najgorętszych nazwisk w branży muzycznej, a Amerykanka podpisała właśnie kontrakt z agencją modelek Next Model Management...
 • Kasabian gra w cudze gry wideo
  Grupa Kasabian nagrała cover piosenki "Video Games" Lany Del Rey. To debiutancki singel brytyjskiej piosenkarki, który miał premierę w ubiegłym tygodniu. Alternatywną wersję kawałka nagrała także formacja Bombay Bicycle Club. We wrześniu 2011 roku ukazał się najnowszy album Anglików, "Velociraptor!"