• Abdou Traore
  Drugi strzelec T-Mobile Ekstraklasy Abdou Traore nie będzie grał w Lechii. 24-letni reprezentant Burkina Faso, któremu kontrakt z gdańskim klubem kończy się 31 grudnia, nie zaakceptował warunków nowej umowy i 1 stycznia 2013 roku będzie wolnym zawodnikiem.
 • Abdou Razack Traore
  Działacze Lechii przedstawili Abdou Traore nową wersję kontraktu i czekają na odpowiedź reprezentanta Burkina Faso. 31 grudnia drugiemu snajperowi T-Mobile Ekstraklasy kończy się umowa z gdańskim klubem.
 • Abdou Razack Traore
  Dopiero w sobotę może się wyjaśnić, czy w meczu na PGE Arenie Gdańsk z KGHM Zagłębie Lubin w drużynie Lechii zagra Abdou Traore. Bardzo na niego liczę. Ten piłkarz to ważne ogniwo naszego zespołu - powiedział trener gdańszczan Bogusław Kaczmarek.
 • Abdou Razack Traore
  Abdou Razack Traore nie zagra w meczu Lechii z GKS w Bełchatowie. Drugiemu snajperowi ekstraklasy piłkarskiej wysunął się dysk w górnym odcinku kręgosłupa. Kontuzjowany jest także środkowy obrońca gdańskiego zespołu Sebastian Madera.
 • Razack Traore
  Poprawia się sytuacja kadrowa Lechii. W piątkowym meczu w Gdańsku z Widzewem mogą już wystąpić Grzegorz Rasiak, Andreu oraz drugi snajper T-Mobile Ekstraklasy Abdou Traore. Przeciwko swojemu byłemu zespołowi nie zagra natomiast kontuzjowany Sebastian Madera.
 • Sebastian Mila (z prawej)
  Śląsk do 61. minuty przegrywał 0:2. Lechia była już jedną nogą w ogródku. Wrocławianie jednak się nie poddali. W trochę ponad 10 minut strzelili trzy gole i z Gdańska wywieźli komplet punktów.
 • Abdou Traore
  W rundzie wiosennej piłkarze Lecha wygrali tylko jedno wyjazdowe spotkanie - na początku marca pokonali 3:0 w Gdyni Arkę. Kolejne cztery wyjazdowe konfrontacje drużyny trenera Jose Marii Bakero zakończyły się identycznymi porażkami 0:1. To była ich przegrana numer pięć, a przesądził o niej głównie Abdou Traore, który zdobył obie bramki.
 • Traore dostanie karę
  Razack Traore ostatnio pokazuje niecenzuralne gesty na lewo i prawo. Najpierw w ten sposób obraził kibiców Polonii Bytom, a teraz swojego kolegę z zespołu. Za to zachowanie Lechia Gdańsk surowo ukarze swojego piłkarza.