• 1. Adele – 50 mln funtów
  Nie nagrywa i nie koncertuje od 4 lat, a jest najbogatsza! Tak to Adele znów (trzeci rok z rzędu) zajęła pierwsze miejsce na liście najzamożniejszych młodych muzyków w Wielkiej Brytanii, którą – jak co roku – opublikował "Sunday Times". Oto 20 młodych krezusów brytyjskiej sceny.
 • 1. "21" – Adele
  Adele królową Wielkiej Brytanii? Co do tego nie ma wątpliwości. Official Charts Company opublikowało listę najlepiej sprzedających się płyt XXI wieku w Zjednoczonym Królestwie, a na pierwszym miejscu znalazła się właśnie Adele Laurie Blue Adkins. Kto jeszcze sprzedał najwięcej płyt w tym stuleciu? Oto złota dziesiątka z rankingu 50 najpopularniejszych albumów.
 • 1. Adele – 30 mln funtów
  Adele znów jest numerem jeden – tym razem na liście młodych milionerów branży muzycznej Wielkiej Brytanii i Irlandii, którą już po raz 25 przygotowała redakcja "Sunday Timesa". Brytyjska supergwiazda prowadzi w tym rankingu drugi rok z rzędu, ale teraz już ze znacznie większą przewagą. 24-latka zdołała zgromadzić majątek szacowany na 30 mln funtów (poprzednio było to 20 milionów). Daleko w tyle zostali inni zamożni muzycy przed 30-tką, głównie kobiety, bo właśnie one zdominowały " The 25th Sunday Times Rich List".
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...
 • Leona Lewis
  Wokalistka, której sławę przyniósł "X-Factor" planuje spotkać się w studiu z Adele.
 • Adele
  Leona Lewis planuje spotkać się w studiu z Adele.