• Suzanne Vega, ulubienica Tarantino
  "Jeżeli chcesz poznać duszę kobiety, posłuchaj Suzanne Vegi" – mawia Quentin Tarantino i trudno nie przyznać mu racji. Autorka przebojów "Luka", "Caramel" i "Tom's Diner" 23 lipca po raz kolejny wystąpi nad Wisłą.
 • "The Voice of Poland" - fragment koncertu dla Kasi Markiewicz
  Stacja TVP, w trakcie emisji ostatniego odcinka "The Voice of Poland", pokazała fragment wzruszającego koncertu, jaki uczestnicy programu nagrali dla Katarzyny Markiewicz. Ona sama nie doczekała emisji. Zmarła 23 marca.
 • Leonard Cohen zaśpiewał w Łodzi
  10 tysięcy widzów przybyło do łódzkiej Atlas Areny, by posłuchać niskiego głosu i największych przebojów – jak mówią członkowie U2 – proroka naszych czasów. 79-letni Leonard Cohen dał w Łodzi prawie trzygodzinny koncert, trzy razy bisował i pokazał, że wciąż jest w znakomitej formie.
 • Leonard Cohen na jedynym koncercie w Polsce
  Jego kariera trwa niemal sześć dekad, on sam w przyszłym roku skończy 80 lat. Jednak jak na nestora sceny muzycznej trzyma się wyjątkowo dobrze, co na pewno udowodni dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie.
 • Rihanna w Gdyni
  To będzie kolejny dobry miesiąc dla miłośników muzyki, w różnych jej odmianach. W lipcu w Polsce zaśpiewają Rihanna i Natalie Cole, a zagrają "starzy rockowi wyjadacze", czyli zespoły Iron Maiden i Deep Purple oraz wirtuoz gitary Joe Satriani. Wystąpią też: Leonard Cohen i grupa Bush. Słowem: będzie się działo!
 • Leonard Cohen wystąpi w Łodzi
  Leonard Cohen wystąpi z recitalem w łódzkiej Atlas Arenie 19 lipca. Koncert odbędzie się w ramach drugiej części światowego tournee, promującego album artysty "Old Ideas"
 • Adam Cohendwa razy w Polsce
  Z dwoma koncertami przyjedzie do naszego kraju Adam Cohen, syn wielkiego barda, Leonarda. Kanadyjczyk wystąpi 7 grudnia w katowickiej Hipnozie oraz dzień później w Fabryce Trzciny w Warszawie.