• Steve Garrigan, wokalista irlandzkiej grupy Kodaline podczas koncertu w pierwszym dniu Orange Warsaw Festival 2017 w Warszawie
  Dziesiątki tysięcy fanów zgromadziły się w piątek i sobotę na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec, by obserwować koncerty największych światowych gwiazd. Wśród nich pojawili się m.in. Kings of Leon, Years & Years, Imagine Dragons, Two Door Cinema Club. Zobacz zdjęcia z występów.
 • Two Door Cinema Club
  Two Door Cinema Club wracają do Polski po 6 latach. 3 czerwca na Orange Warsaw Festival odbędzie się ich pierwszy koncert w stolicy. Tego samego dnia zagrają Imagine Dragons i Justice.
 • Kings of Leon
  Jeden z najsłynniejszych rockowych zespołów zagra w czerwcu w Warszawie. Kings Of Leon będą gwiazdą planowanego na początek czerwca Orange Music Festival. Na torze wyścigów konnych Służewiec usłyszymy najpewniej m.in. takie przeboje jak "On Call", "Sex On Fire" czy "Use Somebody"
 • Imagine Dragons
  Wspólne śpiewanie takich przebojów jak "Radioactiove" czy "Demons" zapewnione. Na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie w czerwcu zagra formacja Imagine Dragons.