• Stadion Legii
  Wyrzucona z eliminacji do Ligi Mistrzów Legia walczy o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Na jej drodze stanął kazachski FK Aktobe. W meczu padła tylko jedna bramka.
 • Patryk Małecki (w białej koszulce)
  Przed Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków i Legią Warszawa poważne zadanie - muszą znaleźć lek, który pozwoli im uniknąć wirusa atakującego ekipy grające w europejskich pucharach.
 • Losowanie Ligi Europejskiej
  Polskie zespoły uniknęły bardzo trudnych rywali w trzeciej rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Piłkarze Legii Warszawa zagrają z FK Mińsk lub Gaziantepsporem, a przeciwnikami Śląska Wrocław mogą być Metalurg Skopje lub Lokomotiw Sofia.
 • Liga Mistrzów: Wisła Kraków pokonała Skonto Ryga i jest bliżej awansu
  Europejska Unia Piłkarska (UEFA) ogłosiła podział na koszyki przed piątkowym losowaniem trzecich rund kwalifikacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. W pierwszych rozgrywkach występuje Wisła Kraków, a w drugich - Śląsk Wrocław oraz Legia Warszawa
 • W Nyonie odbyło się losowanie Europejskich Pucharów
  Wisła Kraków zagra ze Skonto Ryga w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W Lidze Europejskiej Jagiellonia Białystok zmierzy się z Irtyszem Pawłodar z Kazachstanu, a Śląsk Wrocław - z Dundee United ze Szkocji. Losowanie odbyło się w poniedziałek w szwajcarskim Nyonie.