• 7. Air Asia
  Pracodawcy wymagają od nich stalowych nerwów, doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz doświadczenia w obłaskawianiu "trudnych pasażerów"... Poza tym każda z nich dysponuje ponadprzeciętną urodą. Portal BS Aeronautics przygotował ranking 10 linii lotniczych, zatrudniających najatrakcyjniejszy personel pokładowy!
 • Kalendarz Ryanair
  Piękniejsza część załogi linii lotniczych Ryanair pokazała swoje wdzięki w Kalendarzu Załogi Pokładowej na rok 2013. Skąpo ubrane stewardessy zachęcają do zakupu kalendarza, tym bardziej, że dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.
 • Stewardessy nie chciały przejść na dietę
  We Włoszech stewardessy linii Meridiana nie mogą przytyć, mają być na diecie i kontrolować swoją wagę - takie polecenia otrzymały od kierownictwa firmy, które w ten sposób postanowiło walczyć z konkurencją. Kobiety zaprotestowały przeciwko temu dyktatowi.
 • Tiffany - miss transseksualistów w reklamie PC Air
  Tajskie linie lotnicze chcąc skutecznie walczyć z konkurencją i wyróżnić się na rynku postanowiły wymienić załogę swoich samolotów... Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wśród nowo zatrudnionych stewardess będą od teraz transseksualiści i transwestyci.