• Szczepienie
    Gdyby ludzie przestali masowo szczepić dzieci, to wrócą choroby, od których mieliśmy spokój - ostrzega w rozmowie z DGP, Główny Inspektor Sanitarny, Marek Posobkiewicz. 
  • Liroy
    Liroy w roli posła na Sejm zadebiutował zaledwie miesiąc temu, a już ma swoje przemyślenia na temat polityki. Raper uważa, że jego nowi znajomi z sejmowych ław, są większymi celebrytami niż koledzy z estrady.
  • Liroy
    Liroy, to oficjalnie od 7 września już Piotr Liroy-Marzec. Pod takim nazwiskiem raper wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych z listy Komitetu Wyborczego Wyborców "Kukiz'15" w Świętokrzyskiem.
  • Gościem kolejnego odcinka programu Sylwestra Latkowskiego „Granice kariery” będzie Piotr Marzec, czyli Liroy. Jego dzieciństwo to przede wszystkim dysfunkcyjny dom. Bijatyki z pijanym ojcem, ucieczki z domu i konflikt z prawem. To wystarczyło, aby w szkole czuł się jak wyrzutek. Pomagało mu kilka nauczycielek. Przygodę z dj-ką rozpoczął już w wieku … 10 lat od grania na studniówkach. A potem? Potem wydał „Alboom”, który sprzedał się w nakładzie 500 tys. egezmplarzy. Takiego komercyjnego sukcesu nie powtórzył już żaden polski raper.