• Luksusowy apartament
  W 2017 roku w Polsce sprzedano 4350 mieszkań deweloperskich w cenie powyżej miliona złotych. Stanowi to wzrost o 18 proc. w porównaniu do roku poprzedniego. Czym kierują się osoby kupujące tego typu mieszkania i domy?
 • Mieszkanie
  Polacy, decydując się na zakup mieszkania, kierują się przede wszystkim jego lokalizacją - tak wynika z badania “Finansowy Barometr ING”. Najpierw szukamy mieszkania w dogodnym dla siebie położeniu, a dopiero później analizujemy ceny. Dlaczego lokalizacja jest dla nas ważniejsza niż koszt zakupu nieruchomości?
 • Budowa domu
  Od czego należy zacząć budowę domu? Kluczowa jest decyzja nie tylko o lokalizacji inwestycji, ale również o wyborze odpowiedniego projektu, który spełni potrzeby wszystkich członków rodziny. Co jednak oznacza słowo "odpowiedni"? Na jakie elementy koniecznie trzeba zwrócić uwagę?
 • Dom z widokiem na morze
  Coraz więcej osób decyduje się na ucieczkę z miasta, wybierając mieszkania zlokalizowane bliżej natury. Mieszkania z widokiem na morze, góry czy taflę jeziora to alternatywa dla osób, które cenią ciszę oraz spokój. Jakie lokalizacje warto rozważyć? Zobaczcie, które miejsca cieszą się rosnącym zainteresowaniem i pozwalają uciec od miejskiego zgiełku.