• Koniec antybelkowych lokat
  Nadzór finansowy wygrał wojnę z bankami. Instytucje finansowe wycofały się z lokat, które pozwalały uniknąć podatku Belki. Komisja Nadzoru Finansowego tłumaczy, że musiała bankom zakazać tego produktu, bo wojna między instytucjami zagrażała systemowi bankowemu w Polsce.
 • Banki zagrają na nosie fiskusowi
  Fiskus chciał dobrać się do skóry ludziom, którzy oszczędzają w instytucjach finansowych. Banki okazały się jednak sprytniejsze niż urzędnicy. Tak uratują portfele klientów.
 • Jak oszczędzać to w małych bankach
  Ministerstwo finansów zapowiada, że weźmie się za lokaty jednodniowe, by nikt nie uciekł już od podatku Belki. Póki jednak to się nie stanie, to banki mają dla nas ciekawe oferty. Gdzie założyć lokatę? Według porównywarki TotalMoney, trzeba zapomnieć o największych instytucjach finansowych.
 • Resort finansów manipuluje przy lokatach
  Resort finansów zakaże od lipca lokat, które pozwalają uniknąć podatku Belki. Co jednak czeka tych, którzy teraz korzystają z tej formy oszczędności? Ministerstwo nie może się zdecydować. Sprawa może skończyć się w Trybunale Konstytucyjnym.
 • Chcesz ominąć podatek Belki? Oto najlepszy sposób
  Banki przygotowały specjalne lokaty, które pozwalają nam ominąć podatek od zysków. Jak jednak wybrać najlepiej oprocentowany produkt? O tym w najnowszym rankingu TotalMoney.