• Łysy mężczyzna
  Według globalnych statystyk ponad 35 proc. mężczyzn doświadcza łysienia. Jednocześnie na temat ten krąży wiele mitów i stereotypów, które wprowadzają w błąd lub zniechęcają do działania. Szampon do włosów lub olejek z węża cofną utratę włosów? Blizny po przeszczepie są zawsze widoczne? A włosy wyglądają sztucznie? Eksperci mówią, jaka jest prawda i co możesz zrobić, by zachować włosy jak najdłużej.
 • Nowa oferta: turystyka dla łysiejących
  Algarve, najbardziej turystyczny region Portugalii, przyciąga gości z zagranicy przeszczepami włosów. Wiele klinik współpracuje już z ekskluzywnymi hotelami, które goszczą przybywających na zabiegi pacjentów.
 • Jason Statham
  Posiadacze bujnych czupryn powinni rwać sobie włosy z głowy! Powód? Łysi mężczyźni są postrzegani, jako bardziej dominujący, wysportowani, są również lepszymi przywódcami - twierdzą naukowcy. Według najnowszych badań mają również lepsze perspektywy zawodowe.
 • Łysy facet
  Wygląda na to, że odwieczny problem mężczyzn został rozwiązany. Technologia którą prezentuje poniższe nagranie to prawdziwa rewolucja w walce z łysiną.
 • Ponad jedna trzecia ankietowanych kobiet w wieku 18-34 lata stwierdziła, że bardzo lubi mężczyzn z ogoloną głową, gdyż wyglądają seksownie (ankieta brytyjskiej agencji NOP)
  Tego momentu obawia się każdy facet. Spoglądasz w lustro i widzisz, że twoje włosy robią się coraz rzadsze i rzadsze, aż w końcu pojawia się ona... Łysina. Teraz musisz zachować się po męsku i po prostu zaakceptować ten fakt!