• Jerzy Stuhr, podobnie jak cała Polska, jest aktualnie świadkiem rozpadu małżeństwa swojego syna Macieja i jego żony Samanty. Aktor w jednym z wywiadów pozwolił sobie na komentarz do całej tej historii.
  • Od pewnego czasu media donoszą o poważnym kryzysie w małżeństwie Macieja Stuhra. Aktor ponoć wyprowadził się już od żony Samanty i córki Matyldy. Całą sytuacją mocno zaniepokojony jest ponoć ojciec Macieja. Czy Jerzemu Stuhrowi uda się uratować ten związek?
  • Jerzy Stuhr nakręci "Obywatela", zdjęcia ruszą jesienią
    Jerzy Stuhr wyreżyseruje komediodramat "Obywatel", w którym zagra razem z synem Maciejem. Zdjęcia rozpoczną się w październiku, będą kręcone w Warszawie i Łodzi. Akcja obejmie ostatnie 60 lat polskiej historii
  • Ze wszystkiego można zrobić komedię – przekonuje Jerzy Stuhr. "W moim scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie. Mit Solidarności jest przenicowany na śmiesznie" - zdradza swoje plany na najbliższy film.
  • Ta książka może wielu zaskoczyć. Jerzy Stuhr w swym dzienniku spisanym w czasie walki z chorobą, wiele miejsca poświęcił swemu synowi. Jak sam wyznał, pisał m.in. o swych obawach co do tego, co może przynieść ze sobą popularność. W rozmowie z "Galą" aktor wydawał się rozżalony tym, co spotyka jego syna Macieja.
  • Maciej Stuhr w filmie "Mistyfikacja"
    Z tymi panami zwykle jest wesoło. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. W drugi dzień świąt TVP Kultura poświęci Jerzemu i Maciejowi Stuhrom większą część czasu antenowego.