• Fanką projektów Macieja Zienia okazała się także Magdalena Boczarska.
  Aż trzy gwiazdy pojawiły się na gali rozdania nagród 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w kreacjach Macieja Zienia. Oceńcie, która prezentowała się najlepiej.
 • Katarzyna Niezgoda, Kinga Rusin i Magda Gessler na otwarciu restauracji Biała Gęś
  - Poczęstuję Was gęsią chrupiącą jak skórka bochna chleba i przykryję ją pierzynką z puchu tłuczonych białych bulw korzeni selera i pasternaku. Do tego wszystkiego zioła, które uciekły z naszej pamięci lub nigdy tam nie zagościły, będą początkiem kulinarnej obietnicy - powiedziała Magda Gessler podczas otwarcia swojej nowej restauracji Biała Gęś. Tego wieczoru żaden z gości nie był głodny, a atmosfera była prawdziwie uroczysta. Wyjątkowości miło spędzanym chwilom dodawały kreacje przybyłych gwiazd, które w większości zdecydowały się na kreacje w kolorze eleganckiej bieli. Tak wyglądali celebryci na otwarciu nowej restauracji Magdy Gessler!
 • Gwen Stefani w Cannes.O urodę gwiazd w Gdyni zadbają ci sami specjaliści
  Fantastyczne suknie znakomitego designera oraz fryzury i makijaże przygotowane przez tych samych specjalistów, którzy dbali o gwiazdy w Cannes. Czerwony dywan Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni ma nie ustępować tym z najbardziej prestiżowych festiwali świata.
 • Edyta Herbuś na ostro
  Czarna mini, mocny makijaż, błyszczące ćwieki na całym ciele? Taki wizerunek nie kojarzy nam się z Edytą Herbuś. Artystka zaskoczyła niecodziennym wcieleniem „z pazurem”.
 • Modelki pomalowane kosmetykami L'Oreal Paris na pokazie Macieja Zienia
  Kolekcja 180 ° Macieja Zienia jest inna niż wszystkie, które widzieliśmy do tej pory – nadal ultrakobieca, ale mocniejsza, bardziej zdecydowana. Już sama jej nazwa sugeruje zmianę. Zmianę było widać także w makijażu modelek prezentujących projekty. Jego kreatorem tradycyjnie już była firma L'Oreal Paris. - Z czerwieni ust kolekcji letniej przechodzimy do cięższego oka, na dodatek w odcieniu metalicznej, butelkowej zieleni. Inspiracją były dla mnie lata 80. – metaliczny połysk, wyrzeźbione kości policzkowe oraz glamrockowe stylizacje - mówiła makijażystka L'Oreal Paris Agata Kalbarczyk. - Podstawą makijażu jest cień Color Infaillible 009 Permanent Kaki, wykończony czarną kredką (Contour Khol 131) i pomadką Color Riche 305. Koloryt skóry wyrównałam podkładem True Match, a policzki podkreśliłam pudrem brązującym Glam Bronze Trio nr 202. Fryzury zostały utrwalone lakierem do włosów Elnett de Luxe - informowała. Zobaczcie, jak eksperci L'Oreal Paris kreowali look modelek przed pokazem.
 • Najnowsze projekty Macieja Zienia - kolekcja 180°
  180 ° to nie tylko nazwa nowej kolekcji Macieja Zienia, ale także wymowny symbol przemiany projektanta, który po raz pierwszy od dawna mocno zaskoczył publiczność propozycjami przedstawionymi na pokazie. Zachowawczy dotychczas Maciej Zień tym tym razem pokazał projekty, w których nie dominują już klasyczne kolory i minimalizm. W kolekcji 180 °harmonia została zastąpiona kontrastami, jednobarwne tkaniny idą w parze z motywami zwierzęcymi, a elegancja staje się bardziej drapieżna. Zapraszamy do obejrzenia kreacji z najnowszej kolekcji Macieja Zienia 180 °.
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Socha najlepiej ubraną polską aktorką
  Jej kreacje zwykle otrzymują znakomite recenzje znawców stylu. Małgorzata Socha została doceniona przez pełne ekspertów jury i zgarnęła Oskara Fashion 2011 dla najlepiej ubranej przedstawicielki świata filmu. Kogo pokonała? Jak zaprezentowała się na wręczeniu nagród?
 • Etykietka ikony stylu zobowiązuje. Małgorzaty Kożuchowskiej nie mogło zabraknąć na takim wydarzeniu, jak pokaz Macieja Zienia. Pod nieobecność męża towarzyszył jej sam projektant. Jak zaprezentowała się aktorka?
 • Izabela Miko przymierza kreacje Macieja Zienia
  Piękna Iza Miko pragnie być gwiazdą o międzynarodowym znaczeniu i iście amerykańskim stylu. Ma poprowadzić galę Wybory Miss Polski, postanowiła więc ubrać się u jednego z najlepszych projektantów. Zobacz, jak przebiera się w kreacje przygotowane specjalnie dla niej!