• Aneta Kręglicka, Maciej Zień i Kasia Kowalska
  Patrząc na to, jak wygląda dziś była Miss Świata, można się tylko utwierdzać w przekonaniu, że zaszczytny tytuł należał jej się bardziej, niż komukolwiek innemu. 
 • Anna Szarek, Edyta Herbuś i Natalia Siwiec
  Wczorajszy pokaz kolekcji "Rentgen" Macieja Zienia na sezon jesień/zima 2013/2014 był pierwszym z serii, którym patronuje marka T-Mobile. Na wydarzeniu pojawił się prawdziwy tłum polskich gwiazd. Jak prezentowały się panie? Hmmm, różnie... Zobaczcie.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Macieja Zienia Kaleidoscope
  Premiera każdej kolekcji Macieja Zienia jest ogromnym wydarzeniem w polskim świecie mody. Pokaz najnowszej kolekcji "Kaleidoscope" jesień/zima 2012/2013 w Hotelu Hilton również był okazją do spotkania setek ludzi uwielbiających modę. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy tego wieczoru.
 • Suknia, w której Emma Watson pojawiła się na premierze II części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" do złudzenia przypomniała projekt Macieja Zienia.
  Redaktorzy "Faktu" zauważyli, że filmowa Hermiona na premierze filmu drugiej części filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" miała kreację podobną o stroju Alicji Bachledy-Curuś. Polska gwiazda nosiła taką sukienkę już rok temu!
 • Fanką projektów Macieja Zienia okazała się także Magdalena Boczarska.
  Aż trzy gwiazdy pojawiły się na gali rozdania nagród 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w kreacjach Macieja Zienia. Oceńcie, która prezentowała się najlepiej.
 • Katarzyna Niezgoda, Kinga Rusin i Magda Gessler na otwarciu restauracji Biała Gęś
  - Poczęstuję Was gęsią chrupiącą jak skórka bochna chleba i przykryję ją pierzynką z puchu tłuczonych białych bulw korzeni selera i pasternaku. Do tego wszystkiego zioła, które uciekły z naszej pamięci lub nigdy tam nie zagościły, będą początkiem kulinarnej obietnicy - powiedziała Magda Gessler podczas otwarcia swojej nowej restauracji Biała Gęś. Tego wieczoru żaden z gości nie był głodny, a atmosfera była prawdziwie uroczysta. Wyjątkowości miło spędzanym chwilom dodawały kreacje przybyłych gwiazd, które w większości zdecydowały się na kreacje w kolorze eleganckiej bieli. Tak wyglądali celebryci na otwarciu nowej restauracji Magdy Gessler!
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.