• Maciej Zień i Aneta Kręglicka
    Aneta Kręglicka stanęła w obronie zaprzyjaźnionego projektanta, Macieja Zienia, który zbiera ostatnio wiele słów krytyki za zorganizowanie pokazu mody w kościele. Zdaniem modelki, dobór miejsca był efektem poszukiwań nowych inspiracji.
  • Karolina Korwin-Piotrowska
    Projektant Maciej Zień wpadł na dość kontrowersyjny pomysł, by pokaz swojej najnowszej kolekcji ubrań zorganizować w kościele. Taki sposób na promocję mody nie spodobał się dziennikarce, Karolinie Korwin-Piotrowskiej.
  • Pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2012
    Maciej Zień coraz bardziej odchodzi od wyrafinowanych, wieczorowych sukni, w stronę eleganckiego, ale i nonszalanckiego luzu. Utrzymaną w tej stylistyce, najnowszą kolekcję "Look at Me" zaprezentował w poniedziałek.
  • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!