• Zdjęcie z albumu "Echo"
  Suche fakty są takie: w latach 1943–1944 członkowie i sympatycy Ukraińskiej Powstańczej Armii oraz Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów wymordowali na Wołyniu ok. 60 tys. Polaków, a także, w mniejszym zakresie, przedstawicieli innych mniejszości narodowych zamieszkujących to terytorium: Żydów, Rosjan, Czechów. Mordowano całymi wioskami – brały w tym udział zarówno formacje militarne, jak i cywile. Sąsiedzi ofiar.
 • Gigi Hadid
  Choć waży więcej niż typowa modelka, to wyraźnie zaznaczone krągłości nie przeszkadzają jej w karierze. Wręcz przeciwnie! Gigi Hadid jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Reklamuje bieliznę Victoria’s Secret, była jedną z gwiazd kalendarza Pirelli, a w gorącej sesji dla magazynu "Sports Illustrated" wzięła już udział po raz trzeci.
 • Sarah Mcdaniel
  Po 62 latach królowania zdjęć nagich kobiet na okładkach „Playboya”, nadszedł czas wielkich zmian. W marcowym wydaniu magazynu próżno szukać roznegliżowanej seksbomby. Na pierwszej okładce nowej wersji pisma znalazła się Sarah McDaniel. Fotografia przypomina "selfie"...
 • Emilia Clarke
  Końcówka roku to zawsze czas podsumowań i rankingów, a magazyny dla facetów prześcigają się w publikowaniu zestawień najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie. Tym razem magazyn „Esquire” wybrał najseksowniejszą kobietę roku! Oto ona!
 • Wydania "Playboya" w Ameryce Łacińskiej
  Decyzja wydawców „Playboya” o rezygnacji z publikowania nagich zdjęć spotkała się z niemałym zaskoczeniem czytelników… Okazuje się jednak, że zmiany dotyczą amerykańskiego wydania, a o kształcie lokalnych wersji pisma mają zadecydować redaktorzy. Dziś wiadomo, że bez zmian pozostanie wydanie brazylijskiej, argentyńskie i meksykańskie…
 • Playboy
  Wydawany od 1953 roku magazyn dla panów "Playboy" przestanie publikować zdjęcia w pełni nagich kobiet. Zdaniem wydawców, zmiany podyktował wymagający rynek...
 • Monica Bellucci
  Włoski "GQ" opublikuje zmysłowe zdjęcia 50-letniej seksbomby. Monica Bellucci przy okazji sesji zdjęciowej, opowiedziała o udziale w nowej odsłonie Bonda oraz o swoim aktualnym związku… Zobacz zdjęcia!
 • Aneta Zając
  Na okładce najnowszego numeru magazynu „Playboy” pojawi się aktorka Aneta Zając. Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” i gwiazda „Pierwszej miłości” postanowiła odsłonić swoją zmysłową i seksowną stronę... Zobacz zdjęcia!
 • Lidia Kopania
  Na okładce najnowszego numeru „Playboya” zagościła piosenkarka i autorka tekstów, Lidia Kopania. "Najtrudniej było zacząć. Jednak kiedy pokazano mi pierwsze zdjęcia, rozluźniłam się i cieszyłam każdą chwilą sesji" – podsumowała sesję zdjęciową artystka. Zobacz galerię!
 • Stewardessa
  W najnowszym numerze magazynu "Playboy" pojawi się sesja inspirowana zawodem stewardessy... Roznegliżowana pracowniczka linii lotniczych "Air PLAYBOY" odkryje przed mężczyznami pikantne sekrety pracy na 11 km nad ziemią... Zobacz zdjęcia!