• Kuchenne rewolucje
  Magda Gessler w wywiadach podkreśla, że jej "Kuchenne rewolucje" odnoszą sukces nie tylko jako telewizyjny hit, ale także program, który realnie pomaga ratować podupadające lokale. Jeden z uczestników show, ma na ten temat zupełnie inne zdanie.
 • Kuchenne rewolucje
  "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Sama restauratorka nie przejmuje się jednak krytyką i próbuje ratować kolejne lokale. Ostatnio jednemu z nich pomogła tak bardzo, że obroty wzrosły aż o 400 procent.
 • Magda Gessler wciąż jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, niestety okazuje się, że oglądalność jej flagowego show spada. "Kuchenne rewolucje" straciły 200 tys. widzów.
 • Magda Gessler wzbudza wiele kontrowersji, a wśród licznych zarzutów dotyczących jej osoby, jednym z częstszych jest ten dotyczący chamskiego zachowania, jakie restauratorka prezentuje w programie "Kuchenne rewolucje". Ona sama twierdzi jednak, że pochodzi z dobrej rodziny i z pewnością nie jest chamska.
 • Magda Gessler od 7 sezonów podróżuje po Polsce, by uzdrawiać chylące się ku bankructwu restauracje. Jesienią na antenie stacji TVN pojawią się nowe odcinki prowadzonych przez nią "Kuchennych rewolucji". W rozmowie z portalem dziennik.pl, restauratorka chwali się sukcesami, jakie osiągają "naprawiane" przez nią lokale.
 • Magda Gessler to jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskich mediów. Dotychczas wzbudzane przez nią kontrowersje działały na korzyść jej programów. Ostatnio jednak, szefowie restauratorki stwierdzili, że coraz bardziej negatywny wizerunek może spowodować, iż "Kuchenne rewolucje" spadną z anteny.
 • Magda Gessler wielokrotnie była krytykowana za to, jak zachowuje się w programie "Kuchenne rewolucje". Restauratorka nie przejmuje się jednak takimi opiniami, bowiem uważa, że ostrego języka używa w dobrej wierze.
 • Magda Gessler to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych twarzy stacji TVN. Słynna restauratorka swoimi programami przyciąga miliony widzów, sama twierdzi jednak, że w ogóle nie czuje się gwiazdą.
 • Zachowanie Magdy Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" budzi wiele kontrowersji. Ekspert Jacek Hołówka wyjaśnia, dlaczego widzowie chcą oglądać wulgarną i napastliwą restauratorkę, która niekiedy poniża innych ludzi.
 • Magda Gessler, jako jedna z najpopularniejszych osobowości polskiej telewizji, coraz częściej doświadcza nie tylko blasków, ale i cieni popularności. Ostatnio restauratorka narzekała na to, że Polska to kraj, który niszczy ludzi chcących cokolwiek tu zbudować.