• MasterChef: Michel Moran
  Już dziś startuje nowa edycja show "MasterChef". Z tej okazji zapytaliśmy jednego z jurorów, Michela Morana, czego oczekuje od uczestników i jakich cech jego zdaniem nie może mieć dobry kucharz.
 • Gordon Ramsay na planie "MasterChef"
  Gordon Ramsay odwiedził plan najnowszej edycji polskiego "MasterChefa". Twórca popularnej "Piekielnej kuchni" oceniał nie tylko uczestników show, ale także jurorów. Szczególnie ciekawa wydaje się jego opinia na temat Magdy Gessler.
 • Magda Gessler i Michel Moran pracowali razem na planie show "MasterChef". Restauratorka wbrew temu, o czym pisały media, zapewnia że lubi swojego kolegę, jest jednak jedna rzecz, którą ją zdenerwował.
 • Nowy, kulinarny program TVN "MasterChef" przypadł do gustu polskiej publiczności. Stacja podjęła więc decyzję o kontynuacji show i niebawem rozpocznie zdjęcia do drugiego sezonu. Nowe odcinki pojawią się na antenie jesienią 2013 roku .
 • Michel Moran o pracy na planie "MasterChef"
  Michel Moran jest jednym z jurorów kulinarnego show stacji TVN, "MasterChef". W wywiadzie dotyczącym pracy na planie tej produkcji wyznał, że choć jury zazwyczaj świetnie się dogadywało, to on i Magda Gessler nie zawsze się ze sobą zgadzali.
 • "MasterChef"
  "MasterChef" to nowe kulinarne show stacji TVN, które zadebiutuje przed polską publicznością już jesienią. Program ma jeszcze bardziej rozkochać Polaków w gotowaniu i ujawnić nieodkryte dotąd talenty osób, dla których gotowanie to prawdziwa pasja. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu nowej produkcji.
 • Jury programu "MastreChef"
  We wrześniu na antenie stacji TVN zadebiutuje nowe kulinarne show "MasterChef". Media od tygodni rozpisują się na temat udziału w tej produkcji Magdy Gessler, teraz mamy okazję poznać także dwójkę pozostałych jurorów. Oto pełen skład jury nowego programu.