• Magda Gessler
  Podobnie jak kilkoro jej koleżanek i kolegów ze stacji TVN, Magda Gessler stała się ofiarą oszustwa. Wizerunek restauratorki został bezprawnie wykorzystany do promocji środka na odchudzanie.
 • Katarzyna Bosacka, Magda Gessler
  Czy decyzja Magdy Gessler o firmowaniu swoim nazwiskiem linii wędlin i parówek Besos, to dobry pomysł? Katarzyna Bosacka broni się przed krytykowaniem koleżanki ale zapewnia, że sama by się na to nie zgodziła.
 • Magda Gessler w "Na Wspólnej"
  Magda Gessler jest nie tylko jedną z najbardziej popularnych, ale także najlepiej zarabiających gwiazd TVNu. W jesiennym sezonie, restauratorka zarobiła dla swojej stacji ponad 26 mln złotych.
 • Magda Gessler
  Magda Gessler dzięki programom telewizyjnym i sieci świetnie prosperujących restauracji, ze swojego nazwiska stworzyła markę, która w oczach reklamodawców ma ogromną wartość. Dzięki temu, za udział w kampaniach promujących różnego rodzaju produkty, restauratorka zgarnia prawdziwą fortunę.
 • Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Magda Gessler to jedna z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznym osobowości polskiego show biznesu. Nic więc dziwnego, że reklamodawcy są skłonni płacić fortunę, by restauratorka promowała ich produkty swoim nazwiskiem i wizerunkiem.
 • Zarobki polskich gwiazd
  Pomimo panującego kryzysu, wiele firm wciąż poświęca duże nakłady finansowe na kampanie reklamowe z udziałem znanych postaci. Te zaś chętnie użyczają swego wizerunku i negocjują jak najkorzystniejsze kontrakty. Oto, ile w ostatnim czasie udało się zarobić niektórym gwiazdom.
 • Magda Gessler, to jedna z największych osobowości stacji TVN, która aktualnie pełni rolę jurorki w show "MasterChef" oraz prowadzi "Kuchenne rewolucje". Od wczoraj, popularną restauratorkę można oglądać także w reklamie preparatu na wzdęcia.
 • Magda Gessler
  Kilka zdań wypowiedzianych przez znaną osobę ma czasem magiczną moc. Czy Polacy rzucili się do aptek, aby kupić środek na trawienie, reklamowany przez Magdę Gessler? Nie wiadomo. Ale tabloid spekuluje, ile restauratorka mogła na tym zarobić.
 • Magda Gessler i Robert Janowski
  Dotychczas Robert Janowski był niekwestionowanym ulubieńcem reklamodawców. Teraz jednak, prowadzący "Jaka to melodia" musi ustąpić pierwszeństwa restauratorce Magdzie Gessler. W najnowszym rankingu gwiazd telewizyjnych, które przyniosły swoim stacjom największe zyski z reklam, to gospodyni "Kuchennych rewolucji" jest liderką.