• Magda Gessler
  Magda Gessler działa na najwyższych obrotach. Wystarczają jej trzy godziny snu, nie wie co to zmęczenie i uwielbia pracować. Znana restauratorka stara się żyć jak najaktywniej, tak, aby każdy dzień był wyjątkowy. W czasie wolnym zdarza jej się tęsknić za pracą.
 • Podwiana sukienka Magdy Gessler
  W tej pozie nie było mowy o przypadku! Restauratorka z pełną świadomością tego, co będzie się działo, pozowała do zdjęć przy kratce wentylacyjnej. Wylatujące z niej powietrze seksownie podwiewało sukienkę gwiazdy TVN-u. Porównanie do Marilyn Monroe samo ciśnie się nie na usta... Czy w tym przypadku "prawie" robi wielką różnicę...?
 • Zwiewna sukienka i ciężke buty Magdy Gessler
  Nie od dziś wiemy, że surowa restauratorka uwielbia wielowarstwowe ubrania i wygodne (co w praktyce często oznacza ciężkie) buty. W podobnej stylizacji zaprezentowała się wczoraj, na spotkaniu z gwiazdorem ukraińskiego show kulinarnego. Jak wypadła?
 • Katarzyna Frank-Niemczyckai Zbigniew Niemczycki, Wojciech Olejniczak z małżonką, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
  Na tej imprezie co roku bawią się najważniejsi ludzie świata mediów, polityki i show-biznesu. Nie inaczej było wczoraj. Wnętrza budynku Politechniki Warszawskiej wprost zaroiły się od znanych twarzy. Zobaczcie, kto z kim przybył na bal i jak prezentowali się imprezowicze.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Gracja w rozmiarze XL
  Magda Gessler nie poprzestaje na zaszczepianiu w Polakach miłości do gotowania. Restauratorka poszerza pole swojej działalności: wczoraj odbyła się premiera ekskluzywnych garnków sygnowanych jej nazwiskiem. Zobaczcie jak prezentowała się na imprezie gospodyni i jej przyjaciółki.
 • Nogi Magdy Gessler
  W miniony weekend Magda Gessler otworzyła w Warszawie kolejną knajpkę. Jej nowy lokal nazywa się "Masz gulasz" i mieści się w jednej z najlepszych dzielnic stolicy. Restauratorka oczywiście pojawiła się na jego otwarciu, ale, niestety, nie zachwyciła strojem. "Rajstopowe" getry, które założyła, wyglądały tandetnie i skracały jej sylwetkę. Cóż, każdemu zdarza się wpadka...
 • Magda Gessler
  Wbrew temu co sądzi wielu ludzi, Magda Gessler nie wydaje fortuny na swoje barwne i zawsze gustowne stroje.
 • Magda Gessler
  "Fakt" dowiedział się, co robi Magda Gessler, że z dnia na dzień jest coraz szczuplejsza .
 • Magda Gessler już nie musi ukrywać figury pod luźnym tunikami
  Jak pokazuje przykład Magdy Gessler, nawet osoba, która pracuje w branży gastronomicznej, może schudnąć. Znana restauratorka zaczyna właśnie prezentować swoją wyszczuploną figurę. Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiła się w idealnie opinających ciało legginsach. Czyżby od tej pory miał to być ulubiony element jej garderoby?