• Inspirujące STYLIZACJE Magdy Mołek
  Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna - Magda Mołek. Najczęściej oglądamy ją w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN i talk-show „W roli głównej”, gdzie zachwyca minimalistycznymi stylizacjami. Niebywale profesjonalna, pilnie strzeże swojej prywatności. Spodziewa się dziecka i niebawem zniknie na jakiś czas z ekranów telewizorów w związku z urlopem macierzyńskim. Oto jej bardzo kobiece stylizacje, które stały się inspiracją do stworzenia czterech zestawów.
 • Kinga Rusin, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan
  Wczoraj od wczesnego popołudnia na instagramowych i facebookowych profilach gwiazd można było znaleźć zdjęcia dokumentujące ich przygotowania do wieczornego wyjścia. Nie ma wątpliwości, że każda pani chciała błyszczeć, ale nie każdej się to udało. Zaraz po tym, jak w Sieci ukazały się zdjęcia z imprezy, nastąpił wysyp komentarzy - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, eksperckich i zupełnie anonimowych - dotyczących wyglądu pań. Annie Lewandowskiej dostało się np. od Doroty Lewandowskiej, która oceniając jej stylizację, napisała "Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. (...) Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności". Małgorzatę Rozenek nawet ludzie niezwiązani z modą nazwali różową Bezą. Wszystkim natomiast bardzo przypadła do gustu stylizacja Kingi Rusin. Jak wypadły inne panie? Zobaczcie zdjęcia.
 • Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin i Andrzej Sołtysik
  We wczorajszej imprezie wzięła udział większość najważniejszych "twarzy" stacji. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Anna Kalczyńska, Marta Kuligowska i Dominika Kulczyk
  W kreacjach gości nie dało się zauważyć jednej dominującej tendencji, ale to nawet dobrze, jeśli można stwierdzić, że większość pań wyglądała naprawdę świetnie. Naszym zdaniem najciekawszą stylizację zaprezentowała Dominika Kulczyk. Zobaczcie zdjęcia i podawajcie swoje typy "wygranych wieczoru".
 • Eva Longoria i Magda Mołek
  Nie nie tak nie podnosi rangi wydarzenia promocyjnego jak obecność gwiazdy światowej sławy. Właściciele poznańskiej Posnanii zadbali o to, by taka postać pojawiła się na ich wczorajszej imprezie. Otwarcie nowego centrum handlowego uświetniła swoją osobą Eva Longoria. Zobaczcie, jak wyglądała.
 • Kinga Rusin i Marek Kujawa, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Agnieszka i Jakub Wesołowskcy
  Sobotni wieczór zdecydowana większość celebrytów spędziła na tej imprezie. Zobaczcie, kto między innymi się pojawił na wydarzeniu.
 • Magda Mołek, Magda Gessler i Maja Sablewska
  Końcówka wakacji to bardzo pracowity czas dla gwiazd telewizyjnych - trzeba pojawić się na prezentacjach większości programów, w których będzie się występowało. Kto wpadł na dzisiejszą imprezę TVN Style? Zobaczcie zdjęcia.
 • Karolina Korwin-Piotrowska, Maja Sablewska i Agnieszka Szulim
  Po czym poznać, że wiosna zbliża się coraz większymi krokami? Na przykład po tym, że gwiazdy przybywają na prezentację nowych ramówek swoich stacji w lekkich stylizacjach i doskonałych humorach - tak jak panie promujące wczoraj swoją obecnością nowości programowe TVN Style. Zobaczcie, kto i jak się prezentował.
 • Edyta i Cezary Pazuraowie, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski oraz Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
  O tym, że to był wyjątkowy wieczór, może świadczyć choćby to, że na imprezie pojawiły się postaci, które zwykle z daleka omijają wszelkie czerwone dywany (np. Kuba Wojewódzki z partnerką) i wszyscy byli w doskonałej komitywie. Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z sobotniego wieczoru.
 • Dariusz Mioduski, Bronisław Komorowski, Zbigniew Niemczycki, Aldona Wejchert i Wiktoria Wejchert
  Wczoraj w Warszawie po raz czwarty wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. Tradycyjnie już w wydarzeniu wzięło udział wiele świetnie wyglądających kobiet i mężczyzn. Zobaczcie, kto się pojawił.