• Maja Sablewska, Reni Jusis, Małgorzata Kożuchowska… Na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła gwiazdy, jak jeden mąż, zaprezentowały się w szarych kreacjach. Czy nadal robiły oszałamiające wrażenie? A może bardziej przypominały… szare myszki? Zobacz gwiazdy zrobione na szaro!
  • Bez upiększeń: skromne polskie gwiazdy kina w Gdyni
    Proste i skromne, komfortowe stroje. Żadnego blasku, ektsremalnie wysokich obcasów, imponującej biżuterii. Prawie żadnego makijażu. Takimi możemy oglądać polskie gwiazdy kina podczas tegorocznego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Polskie sławy niczym nie przypominają gwiazd w Cannes, które już od poranka defilowały w precyzyjnie dobranych kreacjach od najlepszych projektantów. Stawiają na luz. Czy przypominają olśniewające postaci z czerwonych dywanów? A może wyglądają jak zwykli śmiertelnicy, których pełno na ulicach? Zobaczcie!
  • Designerski duet Paprocki i Brzozowski należy do ulubionych projektantów polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że na otwarcie nowego butiku panów przybyły tłumnie celebrytki. Okazja zobowiązywała do ciekawych kreacji. Królowały wzorzyste i bajecznie kolorowe stroje, obok klasycznych małych czarnych. Które stroje należały do wyjątkowo udanych? Zobacz!