• Bielizna Dalia
  Pretekst świątecznego upominku może być idealnym, by wybrać się na zakupy bieliźniarskie dla swojej kobiety (i bądź co bądź, dla ciebie). Przed wyjściem z domu upewnij się, że oprócz karty płatniczej, posiadasz niezbędne informacje, by dobrać zestaw nie tylko wyjątkowy ale także dobrze dopasowany. Wskazówki brafitterki Dalia powinny wyposażyć cię w niezbędna wiedzę kupującego idealną bieliznę.
 • Luksusowa bielizna
  Figle w godzinach pracy? Dlaczego nie! Producenci tej bielizny zapewniają, że nadaje się ona zarówno do pracy w biurze jak i relaksu w trakcie miłosnych uniesień z partnerem... "Uważamy, że możesz być ubrana w zmysłową bieliznę zarówno wychodząc rano do pracy, jak i w twoim wolnym czasie. Nie potrzebujesz osobnego kompletu bielizny do biura i osobnego do sypialni" - pisze marka Lovecode na swojej stronie internetowej.
 • Bikini Bridge
  Smartfon w rękach nastolatki nie ma prawa odpoczywać nawet na plaży... Najpierw hitem internetowych portali stały się zdjęcia rozgrzanych słońcem biustów, teraz przyszła pora na "mosty z majtek"... Facebook i Twitter oszalały na punkcie takich zdjęć... Zobacz galerię!
 • Pokaz bielizny
  Walentynki już niebawem... a tobie brakuje inwencji? Podpowiadamy jak wybrać dla niej, walentynkowy prezent dla siebie. Ona się ucieszy, a ty na tym skorzystasz! Zobacz inspirujące zdjęcia z międzynarodowego pokazu bielizny International Lingerie Exhibition!
 • C-string
  Gdy stringi zastąpiły zwykłe majtki typu figi wydawało się, że w świecie damskiej bielizny nic nas już nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego. Małymi krokami na rynek wchodzą… C - stringi. Co to jest?
 • Majtki powiedzą ci prawdę
  Postanowiliście, że wasz pierwszy raz będzie dopiero po ślubie i od tamtej pory ciągle nurtuje cię pytanie czy warto czekać i czy jest na co... Nie ty jeden masz z tym kłopot. Mimo setek spekulacji i quasi metody na rozgryzienie zagadki nigdy nie podano takich, które gwarantowałyby całkowite poznanie. Aż do teraz. Oto metoda, dzięki której dowiesz się jak będzie z nią w łóżku, zanim do niego wejdziecie.
 • Stringi straciły palmę pierszeństwa na bieliźniarskim rynku
  Po długich latach panowania, stringi w końcu ustępują na rzecz wygodniejszej bielizny. Czy jedna z najmniej komfortowych części damskiej garderoby z czasem odejdzie w zapomnienie niczym ciasne gorsety? Wyniki sprzedaży firm bieliźniarskich pokazują, że obecnie kobiety wolą kupować figi i mocno zabudowane majtki.