• Bikini z Japonii
  Japończycy promują modę na nowe, skąpe jak nigdy dotąd, bikini. Jego górna część nie wyróżnia się niczym szczególnym, w przeciwieństwie do „majtek”... Zasłaniają jedynie najbardziej intymne miejsca kobiecego ciała... Zobacz galerię!
 • Maria Boschi
  Furorę w internecie robi zdjęcie włoskiej minister reform konstytucyjnych, Marii Boschi, na którym widać bieliznę pięknej polityk... Fotografię pochylającej się nad stołem kobiety skomentował nawet Marcin Prokop.
 • ThingThong
  Mężczyźni w kwestii stroju zazwyczaj cenią sobie minimalizm i uniwersalność. Naprzeciw ich potrzebom wyszedł projektant Douglas Hamilton i stworzył ThingThong, czyli klapki i stringi w jednym.
 • C-string
  Gdy stringi zastąpiły zwykłe majtki typu figi wydawało się, że w świecie damskiej bielizny nic nas już nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego. Małymi krokami na rynek wchodzą… C - stringi. Co to jest?
 • Stringi straciły palmę pierszeństwa na bieliźniarskim rynku
  Po długich latach panowania, stringi w końcu ustępują na rzecz wygodniejszej bielizny. Czy jedna z najmniej komfortowych części damskiej garderoby z czasem odejdzie w zapomnienie niczym ciasne gorsety? Wyniki sprzedaży firm bieliźniarskich pokazują, że obecnie kobiety wolą kupować figi i mocno zabudowane majtki.
 • Ładna, modna czy wygodna? Coraz więcej mężczyzn przy doborze bielizny sugeruje się tym, czy atrakcyjnie się w niej prezentują
  Oczywiście problem męskiej bielizny można zbagatelizować, albo ograniczyć do prostej decyzji: bokserki czarne lub białe. Jednak według modowych specjalistów owa kwestia jest znacznie bardziej skomplikowana.
 • Jak to się zdejmuje? Sekrety kobiecej bielizny
  Seksowna bielizna pobudza męskie zmysły i rozpala je do czerwoności. Podkreśla to, co najpiękniejsze, a jednocześnie jest nutką tajemniczości, która dodaje pikanterii. Damska bielizna jest jak opakowanie wymarzonego prezentu. Co zrobić, żeby nie zaplątać się przy jego rozpakowywaniu?