• Portishead
  Legenda trip hopu, bristolski Portishead po raz pierwszy wystąpił w Polsce. Fani czekali na to od 1994 roku, gdy zakochali się w ich debiutanckim albumie "Dummy". Na poznańskiej Malcie zespół Beth Gibbons, Geoffa Barrowa i Adriana Utley’a zagrał nie tylko swoje stare przeboje w stylu "Glory Box" i "Only You", lecz także materiał przygotowywany na nową płytę. Oto fotograficzne wspomnienie jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku.
 • Beth Gibbons z Portishead po raz pierwszy w Polsce
  Grupy Portishead i Fleet Foxes wystąpią w środę wieczorem w Poznaniu w ramach trwającego od poniedziałku Maltafestival Poznań 2011. Tegoroczna edycja festiwalu potrwa do 9 lipca, a jej tematem przewodnim jest wykluczenie.
 • Beth Gibbons z Portishead po raz pierwszy wystąpią w Polsce
  Amerykańska grupa Young@Heart będzie gwiazdą pierwszego dnia festiwalu Maltafestival Poznań 2011. Imprezę otworzy w poniedziałek koncert Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej.
 • Portishead – najjaśniejsza z gwiazd Malty
  Awangarda, alternatywa, kreatorzy nowych gatunków – każde z tych określeń pasuje do muzycznych gwiazd festiwalu Malta, który rozpoczyna się w tym tygodniu w Poznaniu.
 • Beth Gibbons z Portishead zagrają na Malcie
  The Prodigy i Pro-Pain, Portishead i Manu Chao, Amon Tobin i Kanye West, John Mayall i Morrissey – muzyczne lato w Polsce będzie stało pod znakiem wielkich gwiazd. Gdzie je spotkać? Podpowiadamy w naszym przewodniku po wakacyjnych imprezach 2011.
 • Wokalistka Portishead – Beth Gibbons
  Grupa Portishead po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. Zespół będzie gwiazdą poznańskiego festiwalu Malta.