• Kobiety zdaniem księdza nie powinny swoim nieskromnym ubiorem narażać innych na popełnianie grzechów
  Ksiądz Franciszek Głód z Wrocławia zasłynął już wpisem o tym, że mężczyzna po skończonej pracy "czuje się bardzo wyczerpany", więc potrzebuje "pochwały, odpoczynku", a żona powinna "cierpliwie poczekać". Teraz udziela porad dotyczących ubioru.
 • Kobieta przegląda SMS-y
  W Arabii Saudyjskiej weszło w życie nowe prawo, mające rzekomo służyć "ochronie prywatności" i "moralności publicznej" - donosi portal strajk.eu.
 • Zofia Czerwińska
  Zofia Czerwińska przyznała się do błędów z przeszłości. Jako młoda dziewczyna, ukradła męża innej kobiecie i była dumna, że ukochany porzucił żonę specjalnie dla niej. Niestety szybko przekonała się, że rozbijanie cudzych związków nie kończy się dobrze.
 • Para
  Kryzys dopada nawet najlepiej dobrane pary. Jego przyczyną może być pogorszenie sytuacji materialnej, choroba czy nawet pojawienie się dziecka. Zwykle zaczyna się od drobnych nieporozumień, których nie można bagatelizować. Jeśli konflikty zaczną się nawarstwiać i pogłębiać, to rozmowa może już nie wystarczyć. Z doświadczenia terapeutów wynika, że w niesatysfakcjonującym związku dłużej są w stanie żyć mężczyźni niż kobiety.
 • Mężczyzna w domu
  Królem był partner, wasalem – partnerka. Jej głównym zadaniem – obsługiwanie dzieci, czytaj: następców króla. Teraz ten układ coraz częściej się odwraca.
 • Ślub
  Zakopane to miasto najczęściej wskazywane jako wymarzona miejscowość ceremonii ślubnej – wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie MSW. Od 1 marca możliwe będzie zawarcie małżeństwa w dowolnym urzędzie stanu cywilnego w Polsce. Nowe przepisy pozwolą również na zorganizowanie ślubu w plenerze.
 • Nudny seks
  Z raportu przygotowanego przez demografów Uniwersytetu Łódzkiego wyłania się niezbyt optymistyczny obraz polskich małżeństw. Co roku rozstaje się 70 tys. par, co oznacza, ze co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem. Według naukowców głównymi przyczynami rozpadu związków są: zmniejszająca się dzietność, emigracja oraz emancypacja kobiet. Oto, dlaczego jeszcze panowie odchodzą od partnerek...
 • Para w łóżku
  Okazuje się, że mężczyźni zdradzają głównie… bez powodu! A do tego, jeśli już posuwają się do zdrady, to najczęściej fizycznej. Gdyby jednak, to ich partnerka poszła do łóżka z kimś innym, nie byliby w stanie jej tego wybaczyć. eDarling przeprowadziło wśród swoich użytkowników ankietę dotyczącą wierności w związkach.
 • Para
  Czy kobiety marzą o męskim playboyu, a mężczyźni o księżniczce? A może panowie woleliby zamiast subtelnej niewiasty, niezależną i przebojową dominę? Czy panie chętniej umówiłyby się z romantycznym wrażliwcem, czy z kipiącym testosteronem twardzielem. Badanie eDarling przyniosło zaskakujące wyniki!
 • Mężczyzna
  Choć 74 proc. mężczyzn uważa, że powinni angażować się w prace domowe, to jednak 42 proc. z nich nie wywiązuje się ze swoich obowiązków – wynika z badań przeprowadzonych przez markę SteaMaster. Okazuje się, że sprzątanie to jedna z głównych przyczyn sporów w związkach.