• Randka
  Małżeństwo wybiera ponad połowa zakochanych, jedna trzecia decyduje się na stały związek. Jak długo trwa samotność singla, gdy zaczynamy na poważnie szukać miłości? Jakie modele związku są teraz modne? Pytania takie zadało reprezentatywnej grupie ponad tysiąca swoich użytkowników największe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Oto wyniki ankiety.
 • Randka
  Małżeństwo wybiera ponad połowa zakochanych, jedna trzecia decyduje się na stały związek. Jak długo trwa samotność singla, gdy zaczynamy na poważnie szukać miłości? Jakie modele związku są teraz modne? Pytania takie zadało reprezentatywnej grupie ponad tysiąca swoich użytkowników największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl.
 • Miłość
  Miłość to temat, który inspiruje i pobudza do myślenia artystów i filozofów. To również obiekt badań naukowców. Wspólnie z eDarling wyszukaliśmy dla was kilka najbardziej zaskakujących naukowych faktów o miłości.
 • Kobieta z papierosem
  Rzucenie palenia nie jest takim łatwym zadaniem, rzadko zdarza się, że udaje się to od razu. Palenie może stanowić problem w sytuacji, kiedy umawiasz się z kimś na randkę, a tylko jedno z Was pali. eDarling radzi, jak przygotować się do randki z palaczem.
 • zakochani
  Tak jak nie ma ludzi idealnych, nie ma i perfekcyjnego związku. Jednak jak wynika z badań CBOS, ponad 80% Polaków będących w stałych związkach jest w nich szczęśliwych. Co to powoduje? Jaka – i czy w ogóle – jest recepta na szczęśliwą parę?
 • Poszukują męża...
  Ponadprzeciętna, słowiańska uroda, kipiące seksem zdjęcia i status: "singielka"... Te Rosjanki, Ukrainki i Białorusinki marzą o mężu obcokrajowcu, a swoje oferty publikują na specjalnych portalach randkowych. Zobacz zdjęcia...
 • Randka
  Popularnym założeniem jest, że dla mężczyzny w wyborze partnerki najbardziej liczy się jej atrakcyjność fizyczna, natomiast kiedy kobieta szuka mężczyzny, skupia się na jego statusie – pracy, majątku i pozycji społecznej. Jednak badania Richarda Lippa w oparciu o wyniki ankiety internetowej BBC, dowodzą, że ​​istnieje znacznie więcej podobieństw między płciami.
 • "Internetowe" małżeństwa
  Ponad jedna trzecia małżeństw zawieranych od 2005 do 2012 r. poznała się w sieci - twierdzą badacze z University of Chicago (USA) na łamach "PNAS". Ich zdaniem "internetowe" małżeństwa są szczęśliwsze i trwają dłużej, niż te, które poznały się tradycyjnie.
 • Jennifer Lopez: "Masz tylko dobrze wyglądać, uśmiechać się do kamery i sprawdzać się w łóżku"
  Starsze kobiety są bardziej doświadczone, dojrzalsze i ustabilizowane, wydają się więc być wymarzonym materiałem na partnerkę, jednak pozory czasem mylą. Oto 6 powodów, dla których nie powinieneś decydować się na związek ze starszą partnerką.
 • Singielka
  W Niemczech drastycznie przybywa singli. W ciągu ostatnich 5 lat ich liczba wzrosła o 4,5 mln i tym samym osiągnęła poziom prawie 16 mln osób. Oznacza to, że co piąty Niemiec nie jest zaangażowany w żaden związek.