• Smutna kobieta ogląda obrączkę
  Związki stały się sposobem na wspólne przeżywanie przyjemności, podczas gdy jeszcze sto lat temu były etatową pracą. W tym świetle nie dziwi, że ludzie coraz częściej decydują się na życie w osobnych domach, nawet jeśli tworzą z kimś parę - tłumaczy w rozmowie z Sebastianem Stodolakiem prof. Marina Adshade, ekonomistka z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej, zajmującą się ekonomią seksu i miłości. Autorka książki „Seks i pieniądze”.
 • Samotny mężczyzna w łóżku
  65 proc. polskich singli deklaruje poglądy prawicowe lub centroprawicowe i przywiązuje dużą wagę do wartości tradycyjnych. Zdecydowana większość singli marzy o stałym związku, a najważniejszym wartościami dla nich są rodzina, miłość oraz posiadanie dzieci - takie wyniki przynosi najnowsze badanie "Pokolenie singli".
 • Para w łóżku
  Większość Polaków uważa, że seks jest ważną częścią relacji z partnerem. Nie umieją jednak otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach, choć coraz więcej osób chciałoby urozmaicić swoje życie erotyczne. Na seksualne eksperymenty znacznie bardziej otwarci są mężczyźni.
 • Wspomnienia z życia seksualnego
  Absolutna szczerość nie zawsze się opłaca, a wyjawienie mrocznych sekretów i odsłonięcie swojej ciemnej strony może stać się gwoździem do trumny kolejnego związku. Czytelnicy portalu Askmen.com wypowiedzieli się na temat męskich tajemnic. Oto czego ich zdaniem facet nie powinien wyjawić swojej partnerce!
 • Zdrada
  Zdaniem psychologów niewiele kobiet jest w stanie szczerze wybaczyć partnerowi romans i zapomnieć o tym, co było. Zdrada, kłamstwa i nadwyrężone zaufanie na zawsze pozostawiają ślad w psychice zranionej osoby – niezależnie od tego, czy był to tylko pojedynczy incydent, czy sytuacja powtarzała się wielokrotnie. Mężczyźni rzadko są w stanie przyznać się do niewierności, a jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne.
 • Joanna Krupa i Romain Zago
  Joanna Krupa zazwyczaj nie szczędzi mężowi komplementów, ostatnio jednak postanowiła się na niego poskarżyć. Okazuje się bowiem, że Romain "nie jest taki bardzo do seksu."
 • Czyny niemoralne według Amerykanów
  CNN postanowiło sprawdzić jakie podejście do spraw etycznych mają Amerykanie. Oszustwa podatkowe, zdrady, pornografia… Jak wygląda hierarchia wartości moralnych według Amerykanów?
 • Sypialniane wymówki
  Co wieczór, jak mantra, w milionach sypialń na świecie, padają te same wymówki. Badania przeprowadzone przez Brytyjczyków wykazały, że 1 osoba na 5 stosuje je regularnie. Na podstawie 4 tysięcy ankiet powstał ranking łóżkowych wykrętów. Zobacz galerię!
 • Rodzina w łóżku
  Zapomnij o afrodyzjakach i romantycznych kolacjach. Jest inny sposób na szczęśliwy związek i udane życie seksualne.
 • Konkubinat to takie małżeństwo bez "papierka"...
  Jeżeli para rezygnuje ze ślubu, to albo z obawy przed szybkim rozwodem, albo z powodu małżeńskich stereotypów... Jak dowodzi nauka, większość z nich nie ma potwierdzenia w rzeczywistości... Zobacz galerię!