• Późniejsza inicjacja
    Seksuolog, dr Stanisław Dulko twierdzi, że w seksie, tak jak i w innych dziedzinach, panują określone mody, a kwestia seksualności podlega ciągłym zmianom. Co w ostatnich latach zmieniło się w naszym życiu intymnym? Eksperci wymieniają sześć nowinek...
  • Gorące mamuśki
    Faceci wiedzą już co znaczy akronim MILF, jednak ilu z nich potrafi wyjaśnić kim jest kobieta-kuguarzyca (Cougar)? Odpowiadamy: kuguarzyce to "pożeraczki młodych ciał", atrakcyjne, niezależne finansowo czterdziestki, które mają nienasycony apetyt na dużo młodsze "ciacha" i bezwzględnie go zaspokajają. Zobacz galerię seksownych mamusiek!
  • Legendarne kuguarzyce
    Przez ostatnie lata seksualna terminologia rozwinęła się do tego stopnia, że niewielu z nas potrafi rozszyfrować wszystkie nowe pojęcia. Większość z nich pochodzi z języka angielskiego i nie ma jeszcze swoich odpowiedników w języku polskim. Mało kto wie, że np. seks przypadkowy ma aż trzy odmiany: "booty call", "friends with benefits" i "one-night stand"... Faceci orientują się już znaczy akronim MILF, jednak ilu z nich potrafi wyjaśnić kim jest kobieta-kuguarzyca (Cougar)? Odpowiadamy: kuguarzyce to "pożeraczki młodych ciał", atrakcyjne, niezależne finansowo czterdziestki, które mają nienasycony apetyt na dużo młodsze "ciacha" i bezwzględnie go zaspokajają. Zobacz galerię legendarnych amerykańskich kuguarzyc.