• W dzianinach od stóp do głów: propozycje z kolekcji Marks & Spencer
  Wraz z nadejściem jesieni do łask wracają swetry. W nadchodzącym sezonie nosić się będzie nie tylko golfy i kardigany, obowiązywać będzie dzianinowy total look!
 • Kolekcja Best of British Marks & Spencer
  Marka właśnie wprowadziła na polski rynek kolekcję ekskluzywnych ubrań w iście brytyjskim stylu. W Polsce są one dostępne tylko w dwóch salonach w Warszawie: w Złotych Tarasach i w Domach Towarowych Wars, Sawa & Junior. Ceny (w przedziale od 729 do 1699 zł) mogą wprawdzie nieco odstraszać, ale jeśli jakość jest taka, jak przekonuje producent, może warto będzie zainwestować...
 • Rosie Huntington-Whiteley w kampanii kolekcji w stylu normcore Autograph jesień/zima 2014/2015
  Normcore to niewątpliwie coś więcej, niż tylko przelotny trend. Pozornie zwyczajny, normalny wygląd, jako sposób na wyróżnienie się z tłumu, wkroczył przebojem do świata mody. Oto, jak go interpretuje Marks &Spencer w kolekcji Autograph i Rosie Huntington-Whiteley, która prezentuje najnowsze ubrania znanej marki.
 • Gwiazdy w kampanii Marks & Spencer "Britain’s Leading Ladies"
  Niezwykłe kobiety w kampanii wyjątkowej kolekcji Marks & Spencer - zobaczcie, jak razem wyglądają i jakie ubrania promują.
 • Marks & Spencer - kolekcja wiosna/lato 2014
  Nowa kolekcja marki to zdecydowany zwrot w stronę szykownych, minimalistycznych form, czego wyrazem jest dominacja gładkich, opływających sylwetkę linii. Obszerne fasony oraz eleganckie kroje zestawione z żywymi barwami i równie wyrazistą bielą, budują nowoczesny i wyrafinowany charakter całości. Ubrania z kolekcji wiosna/lato 2014 są dostępne w sklepach M&S od końca stycznia.
 • Kinga Rusin
  Dyskusja na temat gender trwa w polskich mediach od kilku miesięcy. Po stronie jej zwolenników, opowiedziała się właśnie Kinga Rusin. Dziennikarka pochwaliła pomysł jednego ze sklepów, który zniesie podział sprzedawanych przez siebie zabawek na "dziewczęce" i "chłopięce".
 • Rosie Huntington-Whiteley w reklamie bielizny Marks & Spencer
  Zdjęcia promujące najnowszą kolekcję bielizny Marks & Spencer nie przypadły do gustu wszystkim Brytyjczykom. Do organizacji zajmującej się kontrolą reklam wpłynęły skargi, że kampania z top modelką Rosie Huntington-Whiteley nadmiernie epatuje seksem.
 • Marks & Spencer Wool Week 2012
  Nawet w Londynie, mieście miliona kultur i milionów kolorowych ludzi, taki widok to rzadkość! Zobaczcie, jakie zainteresowanie wzbudzały na ulicach brytyjskiej stolicy modelki w oryginalny sposób promujące nową inicjatywę Marks & Spencer.
 • Twiggy
  Jedna z najsłynniejszych modelek w historii - Twiggy - mimo że przekroczyła sześćdziesiątkę, wciąż pracuje w zawodzie. Od 2005 roku jest twarzą popularnej brytyjskiej marki Marks & Spencer, a w tym roku zaprojektowała dla niej nawet własną kolekcję.