• Marta Grycan w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedziała, że nie zamierza ustawać w swoich zabiegach o popularność i zapewniała, że jeszcze będzie uwielbiana. Innego zdania jest jednak Kuba Wojewódzki.
  • Kuba Wojewódzki dotychczas zaliczał się raczej do tej części społeczeństwa, która stawała w obronie Grycanek atakowanych przez przeciwników otyłości i lansowania się na salonach. Po jego ostatnim komentarzu można jednak wnioskować, że zmienił zdanie.
  • Czy Marta Grycan chce zostać gwiazdą telewizji? Czy będzie konkurować z Magdą Gessler? W programie Kuby Wojewódzkiego osobiście rozwiała wątpliwości. "Chcę mieć swój własny program o jedzeniu" - wyznała celebrytka, która w TVN gościła wraz z  córkami. Wszystkie Grycanki mówiły zupełnie otwarcie, że kochają jeść i jedzą dużo.
  • W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawi się pisarz Janusz Wiśniewski oraz trzy celebrytki, które w ostatnim czasie zawojowały polską prasę plotkarską. Jak Marta Grycan wraz z córkami wypadnie w starciu z Kubą Wojewódzkim?