• Kinga Rusin, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan
  Wczoraj od wczesnego popołudnia na instagramowych i facebookowych profilach gwiazd można było znaleźć zdjęcia dokumentujące ich przygotowania do wieczornego wyjścia. Nie ma wątpliwości, że każda pani chciała błyszczeć, ale nie każdej się to udało. Zaraz po tym, jak w Sieci ukazały się zdjęcia z imprezy, nastąpił wysyp komentarzy - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, eksperckich i zupełnie anonimowych - dotyczących wyglądu pań. Annie Lewandowskiej dostało się np. od Doroty Lewandowskiej, która oceniając jej stylizację, napisała "Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. (...) Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności". Małgorzatę Rozenek nawet ludzie niezwiązani z modą nazwali różową Bezą. Wszystkim natomiast bardzo przypadła do gustu stylizacja Kingi Rusin. Jak wypadły inne panie? Zobaczcie zdjęcia.
 • Paulina Sykut, Martyna Wojciechowska i Paulina Krupińska z dziećmi
  Z okazji Dnia Matki społecznościowe konta polskich gwiazd zasypały urocze zdjęcia z pociechami. Celebrytki pochwaliły się także życzeniami i laurkami od swoich pociech. Oto, jak świętują ten wyjątkowy dzień.
 • Edyta i Cezary Pazuraowie, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski oraz Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
  O tym, że to był wyjątkowy wieczór, może świadczyć choćby to, że na imprezie pojawiły się postaci, które zwykle z daleka omijają wszelkie czerwone dywany (np. Kuba Wojewódzki z partnerką) i wszyscy byli w doskonałej komitywie. Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z sobotniego wieczoru.
 • Katarzyna Sokołowska, Kinga Rusin, Martyna Wojciechowska
  Polskim gwiazdom zdarza się pojawiać na zimowych imprezach z gołymi nogami i w sandałkach. Kiedy zaś w kraju panują niemal tropikalne upały, niektóre celebrytki zakładają stroje, bardziej nadające się na jesień, niż upalne lato.
 • Anita Werner i Martyna Wojciechowska – w podobnym stylu
  Uroczysty bal fundacji TVN "Nie jesteś sam" zgromadził największe sławy show-biznesu i nie tylko. Znamienici goście przybyli, aby finansowo wesprzeć Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii. Ta wyjątkowa okazja sprawiła, że celebryci wystąpili strojnych i pełnych powagi kreacjach. Głębokie dekolty i krzykliwe ozdoby zostały zastąpione przez posągowe stroje i minimalną biżuterię. Bo najważniejsi powinni być ci potrzebujący pomocy. Oto zdjęcia z wydarzenia.