• Mazda MX-5 RF
  Mazda zdecydowała się na prezentację najnowszej MX-5 RF na deskach teatru Krystyny Jandy. Nowy model japońskiej marki był bohaterem sztuki wystawionej w Och-Teatrze.
 • Fiat 124 Spider
  Nowość! Oto legendarny 124 spider odrodził się w Polsce - samochód wraca do korzeni i przywraca do żywych styl i cechy, które uczyniły to auto tak słynnym 50 lat temu. Jak wypada w starciu z japońskim rywalem? Okazuje się, że dilerzy marki Fiat nad Wisłą sprzedali wszystkie egzemplarze - w dodatku bez jazdy próbnej, czy dotykania. W ciemno. Teraz producent zbiera zamówienia na kolejne dostawy. W ciemno. Zobacz ZDJĘCIA.
 • Fiat 124 Spider
  To najważniejsza premiera Fiata w Poznaniu. Oto legendarny 124 spider na nowo - samochód wraca do korzeni i przywraca do żywych styl i cechy, które uczyniły to auto tak słynnym w latach 60. ubiegłego wieku. Co ciekawe, pod karoserią nowego auta kryje się miks japońskiej i włoskiej techniki. Zobacz ZDJĘCIA.
 • Fiat 124 Spider
  Oto legendarny fiat 124 spider na nowo - samochód wraca do korzeni i przywraca do żywych styl i cechy, które uczyniły to auto tak słynnym w latach 60. ubiegłego wieku. Co ciekawe, pod karoserią nowego auta kryje się miks japońskiej i włoskiej techniki. Zobacz ZDJĘCIA.
 • Mazda MX-5
  Japończycy zaszaleli! Oto nowa mazda MX-5. To już czwarte pokolenie tego modelu. Premiera najnowszego wcielenia odbyła się jednoczenie w Japonii, Hiszpanii i Kalifornii. Zobacz pierwsze zdjęcia.
 • Mazda MX-5
  Różne rekordy bije się dla reklamy. Najlepiej, gdy są one odnotowywane w Księdze Guinnessa. Teraz do rekordowego boju ruszył najlepiej sprzedający się w historii roadster Mazda MX-5. Polegał on będzie na uformowaniu najdłuższej kawalkady tych samochodów.
 • Mazda MX-5
  Mazda wprowadza specjalną wersję MX-5. Kultowy model w letnim wydaniu Summer Edition, pojawi się w sprzedaży już w lipcu. To prawdziwy biały kruk - w Polsce będzie tylko 10 sztuk tego auta...
 • Alfa Romeo
  To nie żart! Znaki na niebie i ziemi mówią, że fani Alfy Romeo i Mazdy dostaną nowy obiekt pożądania. Oto szczegóły sensacyjnego porozumienia Włochów i Japończyków...
 • Mazda MX-5 w wersji spring -
  Mazda wprowadza specjalną wersję modelu MX-5 - spring 2012, która pojawi się w salonach sprzedaży już w kwietni. Na pokładzie bogatsze wyposażenie. Mocy 126 KM dostarcza 1,8-litrowy benzynowy silnik, połączony z 5-biegową ręczną skrzynią. Wersja Spring wyposażona jest w automatycznie składany twardy dach - show trwa 12 sekund. Mazda MX-5 Spring 2012 kosztuje 102 700 zł
 • Oto używane auto, które się nie psuje! Od 20 lat
  Specjaliści od samochodów używanych prześwietlili 15 milionów aut - po 50, 100 i 150 tys. km przebiegu. Wynik? Ponad 21 lat pracy inżynierów trafiło na karty Księgi Rekordów Guinnessa.