• Marcin Lewandowski
  Polska zdobyła pięć medali w 17. halowych lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Birmingham (1-4 marca) i uplasowała się na trzecim miejscu w tabeli końcowej. W klasyfikacji punktowej reprtezentacja Polski uplasowała się na czwartej pozycji.
 • Piotr Małachowski
  Piotr Małachowski zdobył złoty, a Robert Urbanek brązowy medal w konkursie rzutu dyskiem podczas rozgrywanych w Pekinie lekkoatletycznych mistrzostw świata.
 • Najpierw medale w czwóce, teraz w dwójce
  Najpierw wywalczyły srebro w czteroosobowej ekipie. Teraz przyszedł czas na kolejne krążki. Brąz wywalczyły Karolina Naja i Beata Mikołajczyk, a srebrny krążek przypadł w udziale Marcie Waszczykiewicz.
 • Kajakarskie sukcesy Polaków. Mamy złoto i brąz
  Marek Twardowski zdobył  w węgierskim Szeged złoty medal kajakarskich mistrzostw świata w wyścigu na 500 m. Brązowe medale wywalczyła z kolei dwójka naszych kajakarzy, czyli Denis Ambroziak i Dawid Putto.Z trzeciego miejsca mogła się też cieszyć osada kobieca.
 • Marcin Dołęga
  To był fantastyczny weekend dla polskiego sportu - żużlowiec Tomasz Gollob został mistrzem świata, pięściarz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i sztangista Marcin Dołęga obronili zdobyte w ubiegłym roku mistrzowskie tytuły, Adrian Zieliński sięgnął po mistrzostwo świata w podnoszeniu ciężarów w kategorii 85 kg, a Sebastian Ułamek został indywidualnym mistrzem Europy w jeździe na żużlu. Zobacz zdjęcia mistrzów!