• CEREMONIA ZAMKNIĘCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH W RIO DE JANEIRO
  Przewodniczący MKOl Thomas Bach oficjalnie zamknął na stadionie Maracana w Rio de Janeiro Igrzyska XXXI Olimpiady. Następne odbędą się za cztery lata w Tokio. Zgasł znicz, który podczas trwających 16 dni zawodów znajdował się w centrum miasta.
 • Beata Szydło i drużyna Hiszpanii
  Michał Kamiński z PO skomentował w Radiu ZET incydent z Krakowa. Podczas wręczania medali po meczu finałowym mistrzostw Europy w piłce ręcznej, Beata Szydło została wygwizdana i wybuczana. Prawicowe media za incydent obwiniają niemieckich kibiców.
 • Angelo Taylor
  Trzydzieści medali planują zdobyć amerykańscy lekkoatleci w igrzyskach olimpijskich w Londynie. W Pekinie cztery lata temu stanęli na podium 23 razy.
 • Marcin Dołęga
  To był fantastyczny weekend dla polskiego sportu - żużlowiec Tomasz Gollob został mistrzem świata, pięściarz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i sztangista Marcin Dołęga obronili zdobyte w ubiegłym roku mistrzowskie tytuły, Adrian Zieliński sięgnął po mistrzostwo świata w podnoszeniu ciężarów w kategorii 85 kg, a Sebastian Ułamek został indywidualnym mistrzem Europy w jeździe na żużlu. Zobacz zdjęcia mistrzów!