• Pedofilska afera Michaela Jacksona
  Skandale z udziałem gwiazd muzyki mają bogatą tradycję... W końcu nie ma nic lepszego dla promocji płyty czy trasy koncertowej niż solidna awantura.
 • Wyciek, czyli przepis na muzyczny news
  Islandzka wokalistka Björk dołączyła do gwiazd, których nowa płyta wylądowała w internecie wcześniej, niż planowano. Takie wycieki w świecie muzyki zdarzają się co raz częściej, ale też nie jest to zjawisko nowe
 • Metallica
  Vanessa Paradis śpiewa o żulach w taksi, Michael Jackson o tym, że woli pasztet, a Madonna woła Józka, czyli co nieznający języków Polak słyszy w największych muzycznych przebojach. Ta oryginalna składanka autorstwa youtubera o pseudonimie Cyber Marian podbija polski Internet. Uwaga, w filmiku pojawia się wiele słów powszechnie uważanych za wulgarne.
 • Muzka Marley'a najlepszą "pomocą dydaktyczną"
  Utwory króla muzyki reggae Boba Marleya są najczęściej wybierane jako pomoc dydaktyczna na kursach języka angielskiego, pokazują najnowsze badania. Legendarny muzyk zostawił daleko w tyle współczesne gwiazdy pokroju Lady Gagi czy Justina Biebera.
 • 1. Madonna – 650 milionów dolarów
  Królowa popu pokonała króla. W przygotowanym przez magazyn "Forbes" zestawieniu najbogatszych gwiazd muzyki Madonna wyprzedziła Michaela Jacksona. Jej majątek wyceniono na 650 milionów dolarów. Dziennikarze przeanalizowali nie tylko zarobki artystów, ale również ich wydatki. Oto 20 milionerów branży muzycznej...