• 30 lat "księżycowego chodu" Michaela Jacksona
    Koronacja Michaela Jacksona na króla sceny pop nastąpiła po telewizyjnej emisji programu, świętującego jubileusz legendarnej wytwórni płytowej Motown. Wówczas artysta zaprezentował po raz pierwszy słynny "moonwalk". Właśnie mija 30 lat od tego wydarzenia.
  • "Thriller"
    Srebrno-czarny, futurystyczny kostium i obowiązkowo białe skarpetki. W tle znakomici muzycy, wśród nich m.in. sama Sheryl Crow w chórkach. Na widowni księżna Diana, książę Karol i 72 tysiące innych fanów Michaela Jacksona. Tak wyglądał koncert Jacko na stadionie Wembley w lipcu 1988 roku. To była część trasy Bad Tour, która składała się ze 123 koncertów, a obejrzało ją 4,4 miliona fanów. Doskonały koncert na Wembley właśnie ukazał się na DVD. Mało tego, z okazji 25. rocznicy wydania "Bad" pojawiła się zremasterowana wersja legendarnej płyty z dodatkami. To wyjątkowa okazja by wspomnieć Jacksona.
  • Kevin-Prince Boateng w akcji
    Dzięki swoim fanom Michael Jackson będzie wiecznie żywy. Ostatnio okazało się, że do ich grona zalicza się piłkarz AC Milan. Kevin-Prince Boateng zaskoczył wszystkich, bo tańczy równie dobrze, jak jego idol. Zobacz wideo.